Просто красавица• 03 января в 21:01
Виділяється молоко із грудей
До місячних ще близько трьох днів. Уже третій рік намагаюся завагітніти, але всі вагітності зривалися на дуже ранніх термінах — були лише біохімічні.
Останнім часом почуваюся виснаженою: паморочиться голова, з’являється серцебиття, нудота й постійна сонливість. Через попередній досвід майже не вірю в можливу вагітність.
Сьогодні помітила зовсім незначні виділення з грудей, схожі на молоко. Чи може таке бути на настільки ранньому терміні, ще до затримки?
Тест свідомо не роблю до затримки — занадто болісно щоразу сподіватися.
КондуктЕр тролейбуса• 03 января в 21:02
Сдайте пролактин, сделайте мрт головы и сходите на мамографию..это не хорошее
Просто красавица
• 03 января в 21:04
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Дякую за відповідь…мабуть все ж таки потрібно зайнятись здоровʼям . Ще й дуже часто почала забувати …навіть те що зранку було
КондуктЕр тролейбуса• 03 января в 21:04
Ответ дляПросто красавица
Мож просто предклимакс или сбой(
Білка в колесі• 03 января в 21:05
Молозиво на последних сроках появляется, когда грудь готовится к кормлению. Так рано - очень вряд ли, к сожалению
Тепличная• 03 января в 21:06
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Подождите с маммография, а вдруг беременность.
У меня выделяется иногда просто, гинекологи говорят ничего страшного.
Тепличная• 03 января в 21:08
А что врачи говорят про причины срывов беременностей? Может это и есть гормональные нарушения?
Пасти Ла• 03 января в 21:15
Підвищений пролактин скоріше всього. Якщо він вище норми це також може бути причиною того, що ви не можете завагітніти.
Бадабум• 03 января в 21:27
Ответ дляБілка в колесі
А у мене при другій вагітності одразу.
Мій не такий• 03 января в 23:09
Вам би перевірити гіпофіз, аденоми буває дають пролактин і разом з тим зриви вагітностей. Якщо поєднати з втомлюваністю, погіршенням пам´яті, сонливістю, нудотою то прямо так і проситься МРТ мозку.