размахер• 04 января в 14:58
Господині, скажіть так можна?
Якщо я в горщик посію петрушку і поставлю на підвіконня в кухні вона буде рости?
Мост_Устал• 04 января в 15:31
Петрушка взагалі капризна, вона навіть в грунті не завжди з першого разу виходить. Тому спробуйте звісно, але будьте готові, що треба буде спробувати декілька разів
Білка в колесі• 04 января в 15:31
Я не садила, але думаю, що їй потрібна низька температура плюс петрушка сходить до чотирьох тижнів
Забагаловка• 04 января в 15:43
Салат будет расти. Но только немного такой чахленький, Укроп на супы будет расти)), базилик.
Забагаловка• 04 января в 15:44
Ответ дляМост_Устал
А у нас петрушка как дурная растёт, как сорняк, в саду из года в год самосевом. А вот кинзу трудно вырастить.
Экспертиза• 04 января в 15:45
На кілька днів под пленку (пакет), потім як будуть всходи, то зняти. Ну і звісно орошати щодня
Тра Ля Ля• 04 января в 17:56
Задовбетеся чекати, реально не раджу. Петрушка мало того, шо погано росте в хаті, так вона ще й в принципі дуже повільно сходить і росте
Карма хамелеона• 04 января в 18:50
Перед посадкою залийте насіння гарячою водою, не окропом і треба щоб постояла, з пів години і посійте. Вона туго сходить але нічого. Накрийте горщик пакетиком
Відірву та викину• 04 января в 20:26
Петрушка хорошо получается, если осенью уже выросшую пересадить в горшок. Если сеять в горшок, надо соблюдать температурный режим. В природе ночи холодные, днем солнце. В комнате и днем и ночью тепло, света мало, она вытянется в ниточку