Куплю орехи• 04 января в 16:50
Камʼянець Подільський, підкажіть по місцевості
Їдемо подивитися на два дні місцевості цього чарівного міста. Приїжджаємо о 8 ранку, заселення о першій дня. Квартира в старому місті. Куди піти поїсти, звичайно, щоб смачно і дешево 😹 Куди пообідати, на вечерю куди сходити? Квартира лише з мікрохвильовкою та чайником, тобто їсти треба десь, або кулінарія. Якщо є красиві зимові локації, напишіть, будь ласка теж, буду ходити та по карті шукати))) дякую 🙏❤️
Пасхальний тролік• 04 января в 16:56
А що чат джіпіті сказав?
Він мені розписав прекрасну екскурсію по Львову, з ресторанами
Куплю орехи
• 04 января в 19:09
Ответ дляПасхальний тролік
А що чат джіпіті сказав?
Я не питала, навіть не подумала 😹дякую
Куплю орехи
• 04 января в 19:09
Ответ дляБойцовская
Найбільше сподобалася піцерія Даніель в центрі.
Дякую 🙏
Куплю орехи
• 04 января в 19:09
Ответ дляТаро Клеопатра
А что там смотреть?город как город
Їсти де зранку? Це більше цікавить)))