Инфотуфелька• 04 января в 22:01
Що Ваші колишні дарують дітям на ДН?
Треба ось так• 04 января в 22:03
Подарунків пам´ятаю два- на 5 років ( велосипед ) на 18 ( золото набір) Все.
І так добре. Немає людини - немає проблем.
Клептоманка• 04 января в 22:15
До кінця школи ми його і не бачили і добре було,людина дуже важка,керівна правоохоронна структура.А розлучилася,дітям було 2 і 4 р.В 11 кл став дзвонити і зустрічатися,дарував багато що-ноут,телефон,вчив водінню і купив авто обом на старт.Він все життя нікому не довіряє.А в 45 зрозумів,що крім дітей в нього і нікого нема,а грошей багато,я на аліменти не подавала.Поки вчилися діти в вузі,дуже займався.Зараз вже діти за кордоном.то спілкуються по телефону.
Пацан к успеху шел• 04 января в 22:15
Те що дитина попросить, але в межах розумного. Дитина просила айфон, ми з колишнім та іншими близькими родичами подарували від усіх. А так бюджет подарунку в нього в межах 2-5 тис грн.
Печальки.нет• 04 января в 22:26
Ответ дляКлептоманка
Да уж,довел вас так что разошлись с маленькими погодками и на алименты не подавали,лишь бы не связываться
Люблю джаз• 04 января в 23:09
Ответ дляТреба ось так
Це точно. Колишні із своїми настоящими економно економлять.