Скользкая• 04 января в 22:28

Ужгород - найдорожче місто в Україні за вартістю оренди квартири

Несподівано)
Масяня Я• 04 января в 22:29
Это потому что война. А так.....
После войны там нема шо делать.

тяжкаялюдина• 04 января в 22:30
Логично, не?
МинерАлочка• 04 января в 22:30
А есть ещё какие данные, кроме инсты неизвестного паблика типа ужгорода?
Рожайтретьего• 04 января в 22:32
Так Ужгород о войне знает только из новостей, туда не прилетело и не прилетит, уж близко они к границе очень, поэтому за безопасность и наценка на аренду нехилая.
Освічую темряву• 04 января в 22:33
Ну как бы не удивительно)
Пік Антна• 04 января в 22:37
Заздріть мовчки...Вам кісткою у горлі стоїть Закарпаття...
Мэри Попкинс• 04 января в 22:37
Абсолютно неудивительно.
Нет ком часа, не прилетает, свет не знаю выключают или нет. Словакия за забором.

Играю_на_кларнете• 04 января в 22:38
Логічно. Якщо правильно пам´ятаю, в них навіть коменд години немає. Обстріли не просто рідко, а мабуть десь разів зо 3 за усі ці роки.
Масяня Я• 04 января в 22:39
Ответ дляПік Антна
И поэтому тоже после войны там нечего делать.
Играю_на_кларнете• 04 января в 22:39
Ответ дляПік Антна
Кому вам? Це статистика. Прилітає дуже і дуже рідко, аренда дорожче. Логіка
Играю_на_кларнете• 04 января в 22:41
Ответ дляМасяня Я
Думаю, що так. Я для роботи робила оцінку, цей регіон найменш перспективний. Прикарпаття більш підходить, якщо розмова про нерухомість. Хоча, є багато мінусів, та й Івано-Франківськ мильна бульбашка.
Идеальная оптимистка• 04 января в 22:42
Ответ длятяжкаялюдина
Логично, не?
Не
Оябунчик• 04 января в 22:43
Ответ дляМасяня Я
На Закарпаття переїхала значна кількість українських підприємств, лідируючи в Україні за масштабами релокації, з даними різних років, що коливаються від понад 380 компаній у середині 2022 року до майже 45% від усіх релокованих загалом, з подальшою стабілізацією і переважанням бізнесів із Києва та центральних регіонів до кінця 2024 – початку 2025 року, ставши ключовим індустріальним центром.
Оябунчик• 04 января в 22:43
Ответ дляМэри Попкинс
Абсолютно неудивительно.
І Угорщина і Румунія і Польща
Масяня Я• 04 января в 22:46
Ответ дляОябунчик
Это только текст. Оно там не так.
Забризкана водою• 04 января в 22:47
И войны там не видно , и за границу можно пешком
Маю натхнення• 04 января в 22:52
Ответ дляМасяня Я
Сто проц)
Я тут Живу• 04 января в 22:54
Місто дуже маленьке . А ціни там завжди були високими .
Я жила за рік до початку війни , орендувала 1к в новобудові за 480 уе . В ресторанах ціни були як в хороших столичних . Ну таке … зате затишне . А як з війною то взагалі шкода місцевих , орендувати щось на грані фантастики
Оябунчик• 04 января в 22:55
Ответ дляМасяня Я
Это только текст. Оно там не так.
Яказ так і навіть більше.
Вже давно ясно, що бізнес переїде на захід.
Подумайте, чому

Все буде• 04 января в 22:56
Бо попит є на житло. А взагалі в нас повний бардак з орендою житла. Не має толком законів, які регулюють ринок оренди, включаючи захист прав обох сторін.
Голена блондинка• 04 января в 22:56
Я би не против пожити в Ужгороді, вони не знають що таке війна
Хи хи, ну ну• 05 января в 00:52
Ответ дляОябунчик
прям Великие Васюки...
Оябунчик• 05 января в 00:55
Ответ дляХи хи, ну ну
прям Великие Васюки...
Та як би не назвали, дороги назад немає...
Весь бізнес зосереджується на заході
Хи хи, ну ну• 05 января в 01:07
Ответ дляВсе буде
есть спрос и предложение. Этого во многом достаточно