Малинка• 05 января в 14:01
Чоп-Прага
Доброго дня, підкажіть будь ласка, як проходить перетин кордону в Чопі? На вокзалі? Немає черг на вулиці, як в Перемишлі? Потяг прямий ragiojet? Пересадок немає? Купе звичайні там? Бо прочитала на сайті, що окремі купе на 3 місця, а з Перемишля на 4. Зі мною буде 2 дітей, тому потрібно 2 нижні полички
Огірок та Помідорчик• 05 января в 14:16
Купе на 3 місця дуже не зручні, там нижнє, середня, та верхнє.
Малинка
• 05 января в 14:22
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Як Київ-Варшава?
Малинка
• 05 января в 14:36
Ответ дляЩедрик ведрик
Перетин кордону в Чопі на вокзалі, черга всередені вокзалу.
Дякую
Доктор Хаос• 05 января в 21:23
Сайт Реджіожет показує купе такі самі як з Перемишля, чотирьохмісні