короткопамятна• 05 января в 16:54
ФОП та декретні виплати
Маю ФОП 1 групи спрощеної системи.(займаюсь манікюром ).На які виплати можу розраховувати коли піду у декрет? Чи повинна я сплачувати ЄСВ за себе в декреті (наче мали відміняти)?
Чи вже думаю проще закрити ФОП і піти у декрет?
Електрохарчування• 05 января в 17:22
33 тыс, ЕСВ платить не нужно, если вы оформите на себя помощь на ребенка
короткопамятна
• 05 января в 17:47
Ответ дляПриму в дар
Декретні 35792, ЄСВ сплачувати в декреті непотрібно
35 тис + 50 тис від держави ?
Приму в дар• 05 января в 18:20
Ответ длякороткопамятна
35 тис + 50 тис від держави ?
35тис- це лікарняний фопа по якому ви сама робити заявку. Після пологів- так 50 тис за народження дитини. І ще ж наче 7 тис в місяць до року.
короткопамятна
• 05 января в 18:25
Ответ дляПриму в дар
Дякую за розʼяснення ☺️