Помаранчова душа• 06 января в 20:05

Ти реально заробити веб кам?

Знайома пішла в агенство каже ,що по нулям взагалі
Вероятненько• 06 января в 20:09

Угги_в_горошек• 06 января в 20:10
Это она специально, чтобы вы не пришли и не обогатились. Но если вы так работать будете, как пишете, то переживать ей нечего
Вероятненько• 06 января в 20:10
Извините, автор, что обижаю ваши интимные чувства, но смешно )))
Тільки не про гроші• 06 января в 20:10
Ну незнаю...так робЭ. Я працювала по 2-3 години рази чотири на тиждень, то мала 1000-1500 евро.
Не красотка, зайва вага. Два роки десь займалася, але кинула. Діти вже дорослішають та життя треба влаштовувати, то й таке ..
автор Помаранчова душа • 06 января в 20:12
Ответ дляТільки не про гроші
Ви займались виключно спілкуванням чи інтимомом?
Тільки не про гроші• 06 января в 20:14
Ответ дляПомаранчова душа
Хаха..як це інтимом? Інтимним спілкуванням.
Але так, роздягалася.
Лагшмивара• 06 января в 20:14
Я работала. А какая внешность у неё? Стиль?

Лагшмивара• 06 января в 20:17
Работала на агентство 50% отдавала и имела от заработка. Нужно найти свою фишку и стримить, к сожалению не все сразу.
Снежнакомка• 06 января в 20:19
Ответ дляТільки не про гроші
И на какую сферу переключились жЫзнь устраивать?
Тільки не про гроші• 06 января в 20:21
Ответ дляСнежнакомка
Логист я теперь.
Форс мажор• 06 января в 20:25
Пробовала лет в 18-19. Если не готовы делать шоу, то конечно сложно будет заработать. Конкуренция то большая) но так реально. Даже на сайтах типа чат рулеток вполне реально.
автор Помаранчова душа • 06 января в 20:33
Ответ дляЛагшмивара
Звичайна молода дівчина ,стиль жіночний
Тракторні війська• 06 января в 20:34
Ответ дляТільки не про гроші
А я за 3-4 часа работы в день только 500-600 евро имею.
Тільки не про гроші• 06 января в 20:34
Ответ дляТракторні війська
Молодец!! Поздравляю
автор Помаранчова душа • 06 января в 20:34
Ответ дляТільки не про гроші
Але так, роздягалася.
На загальну публіку чи для когось конкретного?
автор Помаранчова душа • 06 января в 20:35
Ответ дляТракторні війська
Покажіть
Тільки не про гроші• 06 января в 20:42
Ответ дляПомаранчова душа
На загальну. Ну було там декілька активних фанатів у приватах.
автор Помаранчова душа • 06 января в 21:11
Ответ дляТільки не про гроші
А як тоді ви заробили взагалі,якщо те що ви робили було на загал тобто безкоштовно?
Сенс їм було платити за те,що вони вже бачать і так безкоштовно
Лагшмивара• 06 января в 22:26
Ответ дляПомаранчова душа
Звичайна молода дівчина ,стиль жіночний
Скільки вже вона працює?
У мене заробіток пішов спочатку, потім провал на 4 місяці реально було по 30$ зміна…але потім було покращення. І дивлячись скільки в неї сайтів? Спочатку працюють якщо нові сторінки і для людини ця сфера нова зовсім на 1-2, а потім можуть і на 8 одночасно.
автор Помаранчова душа • 06 января в 22:49
Ответ дляЛагшмивара
Скільки вже вона працює?
Та пару місяців і навіть 30 доларів за раз не виходить
Лагшмивара• 06 января в 23:03
Ответ дляПомаранчова душа
Терпіння, потрібний час для нових мемберів, потрібно з мікрофоном розмовляти з мемберами, танцювати. Голе тіло не завжди допомагає гарному заробітку.
автор Помаранчова душа • 07 января в 00:26
Ответ дляЛагшмивара
Так вона взагалі то не оголюється як я розумію,просто сидить на прямій трансляції ,а спілкується зі всім ,але вони грошей не скидають просто поспілкувались та пішли тому в цих мемберів не дуже вірю щось