А я з косою• 10 января в 19:29
Киев, 6 и 18 троллейбусы ездят до майдана? Что-то на линии ни одного не вижу
До Лукьяновки да, а дальше?
Спасибо
winter2011• 10 января в 19:31
*Весь електротранспорт, що курсує на лівому березі Києва, тимчасово не працюватиме, - Київпастранс*
На правому березі електротранспорт працює, але з відхиленням від графіків.
Окрім того, метрополітен вимушено збільшує інтервал руху поїздів. Наразі час очікування поїзда на всіх трьох лініях становитиме 10–12 хвилин.
Борщик• 10 января в 19:32
Приложение ЕаsyWay . Видно движение любого транспорта на любой остановке.
Даже предупреждают о сходе машин с маршрута. Рекомендую!
А я з косою
• 10 января в 19:40
Ответ дляВиннипуховна
Не ездят, ждите автобус 16К.
Спасибо, а они где-то об этом писали? До когда и тп
ГонУрова дівка• 10 января в 19:40
З середи замість тролейбусів відЛук´янівки до Софійвської площі ходив автобус, як сьогодні не знаю, бо я там тільки в робочі дні, і на скільки це зробили невідомо
А я з косою
• 10 января в 19:40
Ответ дляГонУрова дівка
Спасибо, и надолго, не писали?
Виннипуховна• 10 января в 19:43
Ответ дляА я з косою
Было сообщение в Киевцифровой, но быстро пропало
ГонУрова дівка• 10 января в 19:43
Ответ дляА я з косою
Спасибо, и надолго, не писали?
Не знаю, на жаль
Дюйм оф о4ка• 10 января в 20:04
Ответ дляА я з косою
Они где-то этом писали и неоднократно, с четверга. Прикиньте?
А я з косою
• 10 января в 21:07
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вас били?