Чижик Пижик• 12 января в 16:42
Що пропити для профілактики після антибіотиків?
Ситуація така, пила АБ, і після них почалися проблеми зі шлунком і кішкивником, то нудить, то в туалет ходу частіше, вздуття, навіть якесь сприйняття їжі інше, не смачна і смердюча, від деяких продуктів (варена курка, цибуля.. ) прям рвотний рефлекс... Що пропити ? Щоб налагодити жкт ?
Налитое яблочко• 12 января в 16:47
мінімум ентерол по 2 капс (пізніше по 1) 2 рази на день 2 тижні
пробіотики
передивіться харчування
пробіотики
передивіться харчування
Сало не люблю• 12 января в 17:00
Ответ дляНалитое яблочко
пробіотики
передивіться харчування
пробіотики
передивіться харчування
Есть энтерол форте, тогда можно и 1. Мне очень помог после тяжелой вирусной инфекции по жкт.
Червона рута• 12 января в 17:07
Ответ для4есотка
Энтерожермина, Омнибиотик 10
Плюс
Лікар радив ентерожерміну
сою не люблю• 12 января в 17:18
Який пили антибіотик? Пропити про і пребіотики. Я пила Лактімак. Можна й інші. Ну і кефір пити.
сою не люблю• 12 января в 17:20
Ответ дляНевловимий Джо
Энтерол
Він енрерола ж може бути закреп, він він діареї ж наче, а не просто від проблем з кишківником і столом.
Автор, як спазмолітик, можна Дуспаталін
Бюст Березуцкого• 12 января в 17:58
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую всім за відповіді ❤️
Мне лактиале всегда хорошо помагает.
Но вы уверены что это именно от АБ? После не значит вследствии.
Налитое яблочко• 12 января в 18:39
Ответ дляСало не люблю
я саме про ентерол форте та з власного досвіду
Невловимий Джо• 12 января в 20:24
Ответ длясою не люблю
Автор, як спазмолітик, можна Дуспаталін
Його призначають паралельно з антибіотиком.
Чижик Пижик
• 12 января в 22:17
Ответ длясою не люблю
Амоксіклав, пила йогурти, типу активія, актімел, було більш менш, кефір взагалі не можу пити 🤢
Чижик Пижик
• 12 января в 22:24
Ответ дляБюст Березуцкого
Мне лактиале всегда хорошо помагает.
Я коли почала пити АБ мені на 2 день стало вже не добре по жкт, у мене були якісь залишки лінекса, я їх допила, що було, але мабуть було мало, потім почала пити ті йогурти з бактеріями і було якось більш менш, а потім у мене щось перемкнуло і мене нудить від них, а таблетки не знаю які взяти... Більше мене лякає те що іскажено обаняніє... Деякі продукти мені смердять тухлою смаженою цибулею 🤢
сою не люблю• 12 января в 23:19
Ответ дляЧижик Пижик
Ой, а мне он на гинекологию дал, молочница была. Не сразу, недели через 1,5-2. Если совсем недавно пили, то рекомендую хотя бы разово флуконазол 150 для профилактики. Пожалела, что не выпила во время приёма. Тогда возьмите про и пробиотики. Хотя бы упаковку. А лучше на месяц. Квашенную капусту ешьте, если норм переносите, она тоже хороша для кишечника и микрофлоры.
Чижик Пижик
• 13 января в 00:38
Ответ длясою не люблю
Я совмем забыла про молочницу и она была 😢 Флуконазол пропила упаковку 10 капсул, тоже после него были последствия, во время месячных кровотечение... Но зато волосы на голове перестали выпадать 😂
сою не люблю• 13 января в 00:52
Ответ дляЧижик Пижик
Интересный еффект от флуконазола)) в плане выпадения
сою не люблю• 13 января в 00:53
Ответ дляЧижик Пижик
Он кстати тоже на кишечник действует не хило. Одно лечим, другое калечим 🥲
Бюст Березуцкого• 13 января в 08:15
Ответ дляЧижик Пижик
Странно конечно. Никогда не слышала о таком эффекте от АБ.
Когда пьёте аб питание должно быть сытным. По возможности жирным.