В моїй хаті моя правда• 12 января в 18:24
Скільки ви лікували пневмонію?
Хто лікував вдома, не важкі форми (вірусні), скільки по часу? Через скільки поверталися на роботу, у спорт (хто займається), в активне життя
КинДза• 12 января в 18:46
О, актуальна тема. Якраз лікую. Такого, щоб ліки не допомогали, в мене ще не було. Змінили а/б, вже 2 в/в введення було, але темп-ра без жарознижуючих всеодно повзе. Вже стомилась, в голові дурні думки.
В моїй хаті моя правда
• 12 января в 19:19
Ответ дляКинДза
Розумію Вас! В мене поки лише виявили (
Одужуйте якнайшвидше! 🙏
КинДза• 12 января в 19:20
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Розумію Вас! В мене поки лише виявили (
Одужуйте якнайшвидше! 🙏
Дякую
В моїй хаті моя правда
• 12 января в 19:22
Ответ дляВилами по воде
Колись було важко,тижнів 5
Капець (
Це через 5 тижнів ви вже були живчиком чи лише гостра фаза пройшла?
Скокмоно - стокнуно• 12 января в 19:24
10-15 дней.
Как-то заболела незадолго до отпуска. Вы лечилась и поехали, как и планировали.
Мишка-шалунишка• 12 января в 20:03
а вирусная пневмония - это вообще что? та что при ковиде? это не считается тогда пневмонией
она почти всегда бактериальная (ну еще грибковая бывает)
вам АБ не назначили?
Сизоока бестія• 12 января в 20:30
10 дней дома, бесполезно. 8 дней в больнице. И после больницы 5 дней антибиотик еще. 2017 год
Йосип_молодий• 12 января в 22:50
Ответ дляМишка-шалунишка
вам АБ не назначили?
Пневмонію викликають не тільки бактерії, а ще і віруси і не тільки Ковід. Бактеріальна легше лікується, бо часто вражена тільки одна доля легені . А вірусні - це часто полісегментарні обширні враження