Привіт! В когось в біохімічному скринінгу 1 триместру був підвищений показник ХГЛ (в мене 4 МоМ), PAPP 1.8 МоМ, ризики 1:5600. На УЗД все добре, ТКП 0.9 мм, носова кістка є. Був сильний токсикоз, сказали попередньо дівчинка (прочитала що це одна з причин підвищення). Також як ранній передвісник плацентарної дисфункції. Деякі лікарі кажуть до генетика звертатися, деякі кажуть, що головне ризики низькі і нема показів йти до генетика. Підкажіть, можливо, у вас так було та як проходила вагітність?
Ответ дляSo_so
Идите к генетику и выбирайте толкового. У Вас же была замершая беременность?
Дякую. Була і завмерла на ранньому терміні, була і здорова теж з підвищеним ХГЛ.
Небоброїдка• 14 января в 09:01
Ответ дляКатерина-9fdc
Який був результат?
Хороший. Вот уже 2 года сыну
Зяблик протестант• 14 января в 22:46
Автор,вот моя тема. Первый скрининг был хорошим,но хгч все равно был к границе верхней нормы. А вот тема со вторым. Изнервничалась жутко,сдала нипт.все ок. И да,у меня девочка) мне тоже говорили,что такое может быть у девочек. Не знаю почему
легкой беременности и счастливого материнства 💕