Катерина-9fdc• 13 января в 19:05

Біохімічний скринінг 1 триместру

Привіт! В когось в біохімічному скринінгу 1 триместру був підвищений показник ХГЛ (в мене 4 МоМ), PAPP 1.8 МоМ, ризики 1:5600. На УЗД все добре, ТКП 0.9 мм, носова кістка є. Був сильний токсикоз, сказали попередньо дівчинка (прочитала що це одна з причин підвищення). Також як ранній передвісник плацентарної дисфункції. Деякі лікарі кажуть до генетика звертатися, деякі кажуть, що головне ризики низькі і нема показів йти до генетика. Підкажіть, можливо, у вас так було та як проходила вагітність?
So_so• 13 января в 19:08
Идите к генетику и выбирайте толкового. У Вас же была замершая беременность?

Небоброїдка• 13 января в 19:09
Было, сдала нипт
автор Катерина-9fdc • 13 января в 19:15
Ответ дляНебоброїдка
Было, сдала нипт
Який був результат?
автор Катерина-9fdc • 13 января в 19:17
Ответ дляSo_so
Дякую. Була і завмерла на ранньому терміні, була і здорова теж з підвищеним ХГЛ.
Коко Шанель• 13 января в 20:47
Я бы пошла к генетику, но сдала бы ещё PLGF
Небоброїдка• 14 января в 09:01
Ответ дляКатерина-9fdc
Який був результат?
Хороший. Вот уже 2 года сыну
Зяблик протестант• 14 января в 22:46
Автор,вот моя тема. Первый скрининг был хорошим,но хгч все равно был к границе верхней нормы. А вот тема со вторым. Изнервничалась жутко,сдала нипт.все ок. И да,у меня девочка) мне тоже говорили,что такое может быть у девочек. Не знаю почему
легкой беременности и счастливого материнства 💕

Зяблик протестант• 14 января в 22:46
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3364479