хутряна володарка• 16 января в 12:07
Младшую дочь не крестили.
Старших - да. Но оба кума с нюансами, общение минимизировали и третьего не решились крестить. Бабушка (свекровь) очень переживает. И вопрос. Может бабушка поместить сама ребенка дошкольника? Бабушка и дедушка например как крестные будут? Гостей и тп не хочу, город прифронтовой, приедем максимум на пару недель в гости...
Воздух в банке• 29 января в 00:37
Ответ дляМульйонерша
поговорите с ней, расскажите смысл крещения. Почитайте в детской библии новый завет, а потом и всю библию детскую прочитаете с ней.
Бажано ще розповісти історію як християнство прийшло на наші землі з вогнем і мечем, почитати про інші релігії і їхній вплив на маси.Тоді можливо дитина захоче бути з Богом і не обере жодну релігію.
Воздух в банке• 29 января в 00:42
Ответ дляхутряна володарка
Яке зобов´язання накладаю, поясніть?
Зобов´язання бути рабом. У вас є вибір і цей вибір не має права на існування але він є - ваша дитина буде рабом релігії чи дитям Божим.Ви навіть не уявляєте який могутній християнський егрегор, він просто так нікого не відпустить якщо донька в дорослому віці заявить що не хоче бути в релігії а ви свідомо хочете втягнути свою дитину в це.