Та_шо_ж_таке• 16 января в 21:41
Психіатр на Кондратюка в Києві
Дівчата, хтось ходив до психіатра на Кондратюка? Вже не вивожу свою тривожність і безсоння, набираюся рішучості дійти до спеціаліста. І хоча територіально я ближче до Кирилівської 103 )), але думаю про Кондратюка... Може хто був на прийомі за цією адресою, розкажіть, будь ласка, за свого лікаря
KotoSintez• 16 января в 21:44
Я подумала вы за Игоря Кондратюка и не поняла к чему тут психиатр)))) 😆
Та_шо_ж_таке
• 16 января в 21:48
Ответ дляKotoSintez
Аби ж то
Пишна молодиця• 16 января в 22:41
Ответ дляKotoSintez
Аналогічно )))
З бісиками• 16 января в 23:07
Ответ дляГубка Боб
А це хіба не парафія психолога? Чому зразу до психіатра?
Тривожність і безсоння? Шуткуєте щодо психолога?