Мстящий за Зайца• 20 января в 13:14

Підтвердження вагітності

Добрий день. Перший день затримки, кров на ХГЛ показую 13 МОд/мл. В кого були подібні показники, вагітність почала розвиватись? Прочитала, що це замало для такого терміну, буде просто затримка і критичні дні почнуться незабаром.
So_so• 20 января в 13:16
Может быть любое развитие событий и Вы на это никак не повлияете, максимально расслабьтесь и ждите.
Единственное, что важно, не пропустить вариант внематочной беременности.

Говорю відверто• 20 января в 13:18
Зробіть через день ще раз
Срочнокпсихологу• 20 января в 13:23
Ответ дляГоворю відверто
Зробіть через день ще раз
Навіщо оті аналізи робити? Якщо ХГЧ буде рости, то полоска на тесті буде більш яскравіше. Через днів 5-7 можна на УЗІ сходити. Серцебиття, скоріш за всього, ще не буде, але візеалізувати плодне яйце можна буде, щоб впевнитись, що вагітність маткова.
Зайканалужайке• 20 января в 13:24
ХГЛ треба дивитись в динаміці (48 год). Здайте через пару днів в динаміці. Показник має подвоїтись
Марафетчица• 20 января в 13:35
Ответ дляЗайканалужайке
Мне тоже так советовал гинеколог
Можу брикнути• 21 января в 08:19
Мій перший хгл був 13 коли здавала. Це був в перший день затримки.
Синочку скоро 6 місяців, все ок

Здайте через день хгл повторно, має подвоїться. Значить вагітність розвивається.
Через днів 10 після затримки на УЗД вже зможуть вам щось побачити, якщо ви з тривожних)

А взагалі радійте і готуйтеся до 9ти місяців виношування
Юлія -6654• 22 января в 10:37
Перездали хгл?

автор Мстящий за Зайца • 22 января в 14:26
Ответ дляЮлія -6654
Перездали хгл?
Так, 11. На жаль падає, тому очікую критичні дні.
Юлія -6654• 23 января в 14:43
Ответ дляМстящий за Зайца
Співчуваю....теж таке мала.....