Чорт і Шо• 20 января в 17:43
Порадьте виши київські і спеціальності для хлопця
11 клас, не знає, куди поступати.
Які зараз популярні виші і спеціальності, куди можна вступити?
Гербарія сушу• 20 января в 17:50
Учитель бо ця спеціальність з бронню.
Або шукайте де можна навчатись дистанційно щоб вдруг що бігом виїхав і не кидав навчання.
вкрации• 20 января в 18:04
Радіотехніка, конструювання ЕЗ, захист інформації, архітектура, ну і ІТ, куда без нього
ГейСюда• 20 января в 18:26
Ответ длябЭйбА
KSE
Якщо Київ
В автора ні слова про здібності, рівень знань, очікуваний бал нмт, а ви так сходу kse
Там на контракт такий конкурс, що в шевченка на бюджет з такими ж балами спокійно можна вступити. Вартість контракту, доречі, теж варто було озвучити.
Фрикаделька• 20 января в 18:43
Як мама першокурсниці, скажу вам так. Хай сам обирає. Моя донька три роки збиралася на дизайн, а поступила на f2. Для нас це був шок. Головне здати нмт на гарний бал, тоді шансів більше потрапити на бюджет.
Якщо будуть питання, питайте.
Метелики на душі• 20 января в 18:43
А син зовсім цією темою не цікавився? Чого ви думаєте він потягне виш? Може простіше в коледж на щось прикладне?
Мэри Попкинс• 20 января в 18:46
Жертва интернета• 20 января в 19:57
Ответ дляЧорт і Шо
Чим він такий крутий?
Сильними вступниками, рівнем підготовки, цікавими спеціальностями, міжнародними обмінами, перспективами подальшого працевлаштування... З другого курсу викладання англійською. Минулого року розглядали його для вступу доньці, але якось п´ятою точкою відчула, що у Києві буде небезпечно і важка зима, тому обрали універ у Львові.