Фіфачка• 21 января в 16:38
Болить пʼятка(
Спочатку думала, що тріщина-немає.
Пару днів- і вже боляче ставати. Причому, лише одна нога..
що за хрень може бути?
ПесиКот• 21 января в 16:54
Шпора пяточная
Надо идти к врачу, назначат процедуру электрофорез с мазью. У меня прошло за несколько дней
Перша на селі• 21 января в 17:05
шпора или фасцит по другому Сочувствую Я уже 2 года инвалид ничего не помагает
Колупалочка• 21 января в 18:45
років 2 назад в мене дуже боліла п´ятка. вранці поки не розхожусь, то неможливо було на неї стати. боліла мабуть з пів року. до лікаря не могла дійти. бо лікувала інший орган. не вистачало на це все часу. якось я дійшла до ортопедичного магазину. треба було там хомут для шиї купити. і поки чекала своє замовлення, запитала за п´ятку. і вона мені рекомендувала напівустілки. каже, що в мене велика вага (так і є) і треба розподіляти вагу рівномірно. десь через тиждень я відчула полегшення. трохи згодом забула про той біль. устілки ношу до сих пір. мені з ними дуже зручно