Пекельнi Борошна• 22 января в 15:35
Який у вас феритин?
Прагнете мати вищий, якщо себе добре почуваєте? Чи вас всерівно на цифру
Пекельнi Борошна
• 22 января в 15:39
Ответ дляСито для думок
Не все рівно. 20 був місяць назад, піднімаю.
Їжу само собою треба...(що буду питати)
А чи таблетки приймаєте?
Колдунья-вещунья• 22 января в 15:41
Був 12, підняла до 30 різними таблетками, бо не всі підходять.
Значит надо• 22 января в 15:44
Ответ дляПекельнi Борошна
Їжу само собою треба...(що буду питати)
А чи таблетки приймаєте?
Едой нереально поднять, нужно каждый день по три раза есть то что содержит железо. Только таблетки и долго .
Пекельнi Борошна
• 22 января в 15:46
Ответ дляКолдунья-вещунья
Напишіть, будь ласка, після підняття до 30 треба також продовжувати таблетки чи достатньо? Можна вже перейти тільки на м´ясо🥩🍗Можливо, у вас є якась інформація від лікаря або з власного досвіду
Пекельнi Борошна
• 22 января в 15:51
Ответ дляЗначит надо
Я так і з таблетками їла. На сніданок м´ясо, на обід м´ясо, на вечерю м´ясо
Це можна звичайно здуріти, бо раніше м´ясо взагалі раз на місяць трохи їла, або два рази на місяць. І трохи.
Любила солодощі, а з тим м´ясом місця на торти, тістечка не стало
Колдунья-вещунья• 22 января в 16:03
Ответ дляПекельнi Борошна
30 це мало. У мене погано накопичується.
При тому що м*ясо я їм щодня завжди
Гінеколог сказала, що взагалі має бути 2-3 на рік курс заліза з перервами. Залізо швидко втрачається організм внаслідок стресів та місячних.
При тому що м*ясо я їм щодня завжди
Бешене сарі• 22 января в 17:07
Був і 3, і 6, і 13. Вище 23 не вдається підняти, хоч п´ю залізо курсами. Забила на нього, головне, щоб гемоглобін був нормальний.
Сито для думок• 22 января в 17:35
Ответ дляПекельнi Борошна
Їжу само собою треба...(що буду питати)
А чи таблетки приймаєте?
Да, конечно таблетки. Едой сильно не поднимешь. Я мясо ем каждый день, а все равно упал.
Сито для думок• 22 января в 17:36
Ответ дляПекельнi Борошна
3 мес минимум пить, а лучше 6. Минимум 60 надо.
Сито для думок• 22 января в 17:36
Ответ дляПекельнi Борошна
Я б уже на мясо не могла смотреть, если б 3 раза в день. Вы чай кофе пьете?
Значит надо• 22 января в 20:24
Ответ дляПекельнi Борошна
Мясо ещё нужно правильное есть. А не курицу серого цвета с антибиотиком. Суб продукты в огромном количестве, это не каждый сможет. И общий белок чтоб был больше 75 обязательно. Поэтому таблетки и советуют, и то они не сильно работают. Так как не все знают о своих проблемах с ЖКТ (
Пекельнi Борошна
• 22 января в 21:00
Ответ дляСито для думок
Та яке, не можна
Раніше я пила 5-7 разів чай, тепер 1-2 у вибраний час
Но є результат!