Можливо в когось було щось схоже, цікаво почитати досвід інших
Рано відчула вагітність, тести довго були з «привидо», десь на 4 день таких тестів здала кров 9.01 результат 11. Через 48 годин перездала - 22. На наступний день починається щось типу чи то мазні, чи то кровотечі, півтори доби і наче чисто. Знову здала хгл (14.01) - 92. Через 48 годин - 200. І знову почало мазати. Записалась через тиждень (на сьогодні) на УЗД щоб виключити позаматкову. Сьогодні на УЗД все передивилась нічого не знайшла ні в матці, ні поза нею. Сказали здати кров, вже й результат прийшов - 430. Тобто приріст як за тиждень геть малий. Зрозуміло, що здам ще післязавтра, але цікаво чи було в когось схоже. Чи це завмерла (всі симптоми на місці) чи поза маткова просто термін малий, чи ще ж шанс на нормальний ріст…
Метровий сантиметр• 22 января в 19:43
Кровоспинне вам вкололи ?
Як вас взагалі випустили з лікарні. Ембріон не знайшли… Який термін по циклу?
Ответ дляSo_so
ХГЧ должно быть повыше для УЗИ. Я бы не передавала, а через 72 часа сделала УЗИ на хорошем аппарате.
Минулого четверга було 200, ми з гінекологом прикинули, що через тиждень має бути десь 1500-1600, тому і записалась на УЗД. Вже після того як на УЗД нічого не знайшли, я поїхала здала кров і ось прийшов результат, що замість очікуваних 1500-1600 у мене 415
Метровий сантиметр• 22 января в 19:50
Ответ дляAlohomora
Зараз тільки мазня темна, нічого не кололи. Термін по місячним 5 тижнів 5 днів
На такому терміні можна не побачити ембріон. Але мазня це не ок. Зверніться до іншого лікаря або відразу в пологовий в гінекологію на збереження. Вони подивляться на декількох УЗД (у мене так було) і зроблять кроспинний укол, додаткові аналізи
Ответ дляAlohomora
Мало, конечно. Я думаю, что шансов, что это маточная развивающая беременность мало, но нужно обязательно исключить ВБ.
АдеКВАтная• 22 января в 19:54
Ответ дляAlohomora
А сколько у вас задержка?
АдеКВАтная• 22 января в 19:55
Ответ дляМетровий сантиметр
А какой у автора срок, где она писала об этом?
Метровий сантиметр• 22 января в 19:56
Ответ дляАдеКВАтная
5 тижнів і 5 днів. Вище писала
Невгамовна сила• 22 января в 19:58
УЗД вагінальне було? Якщо в Вашому місті є щось типу лікарні швидкої допомоги, в якому є гінекологічне відділення, рекомендую завтра звернутися туди. Ну або йти довгим шляхом, і спочатку до свого гінеколога.
Не хочеться лякати Вас, але в мене з такими ознаками була трубна позаматкова вагітність.
АдеКВАтная• 22 января в 19:58
Ответ дляAlohomora
Це риторичне питання, бо у мене не стабільний цикл. Але судячи з усього десь тиждень-півтора
Рано вы на УЗИ пошли
АдеКВАтная• 22 января в 19:59
Ответ дляМетровий сантиметр
5 тижнів і 5 днів. Вище писала
А автор ответила, что 3-4 недели
Невгамовна сила• 22 января в 19:59
Ответ дляАдеКВАтная
Рано вы на УЗИ пошли
Ні, на такому терміні плодне яйце повинно візуалізуватися.
Метровий сантиметр• 22 января в 20:00
Ответ дляНевгамовна сила
Якщо пізня овуляція, то ні. Цикл не рівномірний (автор зазначила), тому невідомо, коли відбулось запліднення
АдеКВАтная• 22 января в 20:00
Ответ дляНевгамовна сила
У автора цикл нерегулярный и по хорошему на УЗИ нужно идти после трёх недель задержки!
Метровий сантиметр• 22 января в 20:01
Ответ дляАдеКВАтная
А автор ответила, что 3-4 недели
Третій комент
АдеКВАтная• 22 января в 20:03
Ответ дляМетровий сантиметр
Третій комент
Ну, видите, автор тоже не понимает, что такое срок беременности
Невгамовна сила• 22 января в 20:04
Автор, якщо з лівого або правого боку почнуться болі, типу спазмів, рекомендую швидко в лікарню звертатися.
Жирафовое варьенье• 23 января в 15:52
ХГЧ маленький, может биохимическая беременность. У меня когда-то была плохая динамика ХГЧ на УЗИ так и не успела начало кровить в 6 недель, утром уже на УЗИ ничего не было, предположили анэмбрионию, но это лишь предположение т.к. плодного яйца в выделениях не было(( Вообще у меня оказались проблемы с гемостазом из-за этого не было нормального питания для эмбриона и плохой рост ХГЧ
Ответ дляЖирафовое варьенье
Може бути, в мене просто кровянисті виділення вже майже два тижні, фактично з першого дня затримки. Головне щоб не поза маткова
Люблю коли дівчата в своїх темах пишуть чим все закінчилось. Тому напишу і я, раптом комусь мій досвід буде корисний.
ХГЛ повільно ріс за 48 год +19%. Звернулась в швидку допомогу, на УЗД нічого не знайшли, направили на хороше УЗД (Миколаїв, до Слюсаря), той знайшов плідне яйце вже завмерле в трубі. На наступний день мене прооперували, була лапароскопія
Ответ дляAlohomora
Ви вагітні?
ЖующаЯКонфету• 13 февраля в 21:52
Ответ дляAlohomora
Автор, держитесь. Вам трубу сохранили или пришлось удалить?