Я така бойова• Изменено 23 января в 13:35

Як відмовитись від київреконструкції? Вони нараховують за тепло яким не користую

Чи можна взагалі відмовитись
Стоїть бойлер а вони все рівно в міжсезоння нараховують тисячі гривень
Це я в джіпіті написала
Але цифра кв метри від балди

Можливо тут хтось знає, мав справу з цією конторою
Це виходить якщо мене не буде в Києві
То я все рвіно маю платити навіть якщо водою не користуюсь або бойлер
Яка ь несправедливість
220В• 23 января в 13:38
256м ваша квартира????них.я себе і шо, багато вам нараховують?

автор Я така бойова • 23 января в 13:40
Ответ для220В
Я ж сказала що цифра для прикладу
Джіпіті сам написав
220В• 23 января в 13:41
Ответ дляЯ така бойова
Я ж сказала що цифра для прикладу
Джіпіті сам написав
ну вам скільки за фукціонув.приходить? грн 70? і вас це напрягає дуже?.....
И_В_офигительных_штанах• 23 января в 13:42
Ніяк не відмовитись, тільки цілим будинком можна відключитися від гарячого водопостачання, це так само як і з централізованим опаленням
И_В_офигительных_штанах• 23 января в 13:46
Ответ для220В
Від 100 до 350 грн на місяць в мене приходить за квартиру в 38,3 м кв. Ніби і не багато, але з якого фіга я маю платити за те, чим ніколи не користувалася.

Автор, скорше за все, з сусідньої теми, а там прийшов рахунок 15000 грн за рік
220В• 23 января в 13:49
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах

ніхєра собі у вас розцінки..а чого такі різні?
Ось на квартиру 63м, Єврореконструкція платіжка, обвела суми ’за обслуговування’. Завжди однакові суми, кожен місяць.
автор Я така бойова • 23 января в 14:00
Ответ для220В
Так ви ось платите 1200 грн в місяць за 63 м кв
Це і мені рахують
Це не опалення і не використана вода
Йе те шо вони гріються

Чавонадо• 23 января в 14:01
не зрозуміло
У вас бойлер на гарячу воду чи котел на опалення??

навіть якщо у вас індив опалення, то опалення місць загального користування - все одно платити треба. а також всі недоліки по будинку вішають на отаких індивідуальщиків чи у кого є теплолічильник.
автор Я така бойова • 23 января в 14:04
Ответ дляЧавонадо
не зрозуміло

Бойлер на горячу воду
А за оплакння я плачу іншій конторі
Чавонадо• 23 января в 14:06
Ответ дляЯ така бойова
Бойлер на горячу воду
А за оплакння я плачу іншій конторі
то зфрмулюйте питння коректно. Пишете за ’тепло’ та кв метри. тобто за опалення.
Чавонадо• 23 января в 14:08
якщо маєте на увазі гарячу воду, то навіть якщо у вас бойлер то потрібно все одно здавати нульові показники по лічильнику ГВ. Якщо не здаєте, то нараховують споживання ГВ по середнім показникам
автор Я така бойова • 23 января в 14:10
Ответ дляЧавонадо
Та це я знаю
Я за воду плачу водоканалу
Чавонадо• 23 января в 14:11
Ответ дляЯ така бойова
Та це я знаю
Я за воду плачу водоканалу
і ви здаєте нульові показники ГВ а вони все одно нараховують?? Чи в чому питання?
автор Я така бойова • 23 января в 14:19
Ответ дляЧавонадо
Звісно
Питання в тому Що вони кажуть що гріють воду для всього будинку і я повинна платити всерівно цю частину води навіть якщо я нею не користуюся
Чавонадо• 23 января в 14:32
Ответ дляЯ така бойова
Звісно
’за підігрів води’ типу, а хочет беріть- хочте ні. Не знаю чи можна відмовитися. Треба якусь нормативну документацію читати. А шо так багато грошей хочуть?
автор Я така бойова • 23 января в 14:46
Ответ дляЧавонадо
Багато 15000 грн за 5 місяців
На рівному місці
Ьо вони постійно гріють воду
Чавонадо• 23 января в 14:47
Ответ дляЯ така бойова
Багато 15000 грн за 5 місяців
На рівному місці
Ьо вони постійно гріють воду
ну да, шось дофіга
Я розумію, що якась оплата з вашого боку може й потрібна, але ж не 3000/міс. Шось дуже багато. Це ж мабуть як за повноцінне споживання ГВ.
Мабуть вам потрібна конс. юриста. чи з Жека когось, хто в комунальній сфері шарить, може ваш бойлер треба якось оформити, якісь доки додатково подати.
220В• 23 января в 14:55
Ответ дляЯ така бойова
Це і мені рахують
Це не опалення і не використана вода
Йе те шо вони гріються
1222,46грн - це за опалення у квартирі як раз, на моєму фото у квитанції. Там написано ’послуга з постачання теплової енергії (гкал)’.
Чавонадо• 23 января в 15:14
Якщо ви користуєтеся бойлером, але не хочете повністю відключатися, достатньо щомісяця передавати незмінні показники лічильника гарячої води.
Ви подаєте незмінні показники ?

Чавонадо• 23 января в 15:14
Покрокова процедура відмови від ГВП:
Подання заяви: Зверніться до органу місцевого самоврядування (або комісії при місцевій раді) з письмовою заявою про відключення.
Технічні роботи: Зверніться до керуючої компанії (ЖЕК, ОСББ) для встановлення заглушки на трубі гарячого водопостачання.
Акт про відключення: Складіть акт про відключення від мережі ГВП разом із представниками керуючої компанії.
Розірвання договору: Подайте заяву, акт про відключення та копії документів (паспорт, право власності) до компанії-постачальника гарячої води (наприклад, ЦКС у Києві).
LediBlac• 23 января в 16:31
Ответ дляЯ така бойова
Бойлер на горячу воду
А за оплакння я плачу іншій конторі
А счётчики на воду стоят?
Я не знаю как у вас, странная платёжка, но у нас пока горячая вода числилась за домом, а по факту её небыло, мы обрезали ввод в квартиру на гор.воду и раз в три года делали поверку пломбы. Соответственно за гор.воду не платили. Или ставится счётчик на горячую и подавались фактические показания. Мне вот непонятно а почему вода считается по площади квартиры? Разве не от количества прописаных?
автор Я така бойова • 23 января в 16:34
Ответ дляЧавонадо
Покрокова процедура відмови від ГВП:
Цікаво як швидко це можна зробити адже на числення буде за не опалювальний сезон відбуватися