ТаЕщеОптимистка• 23 января в 15:21

Порадьте найбільш казкові міста?

Дівчата, хочеться весною на ДН кудись в казкове місто, щоб замки, бруківка і атмосфера. Поділіться будь ласка враженнями?

Була в Празі. Читаю зараз про Кутна гора, Глубока та Чеський крумлов. Також готова розглянути Словаччину і Польщу.

Оскільки можливостей подорожувати не так багато, хочеться не їхати навмання . Дякую хто відгукнеться!
Love_Love_Love_• 23 января в 18:23
Ответ дляТаЕщеОптимистка
та ну, хіба це казково старовинне місто?
Дуже класне старе місто, затишне, замок, в Відень на день можете зганяти. Навіть на кораблику
П´яна вишня• 23 января в 19:03
Ответ дляЛя-ля-ля
Того хальштатта на час обойти вдоль и поперек
Так там навкруги дуже класно, альпи
автор ТаЕщеОптимистка • 23 января в 21:11
Дуже дивно мені, що ніхто не був в містах Чехії :(
Тракторні війська• 23 января в 22:16
Гент и Брюгге в Бельгии, приезжайте - проведу экскурсию!
Ля-ля-ля• 24 января в 05:44
Ответ дляП´яна вишня
Так там навкруги дуже класно, альпи
Там вокруг совершенно нечего делать. В Альпах есть места куда более интересные и с большим количеством возможностей активности
автор ТаЕщеОптимистка • 24 января в 11:20
Девушки, верю, что там очень круто, но давайте вернемся к ближним соседям :))