Я не Тролль• 26 января в 09:00

Феритин і рясні кд

Все життя в мене рясні, казали що після народження зміниться , ні, все так само.
Низький феритин і погане самопочуття.
Ставили мірену, самопочуття жахливе було, ще гірше.лікар сказав треба знімати, не всім мірена підходить.
Феритин на мірені і постійному прийомі заліза виріс з 6 до 17 за 4 місяці.
Завтра знов йду до лікаря.
В кого теж рясні кд?і проблеми з феритином
Як ви піднімаєте феритин ?
Трільчиха• 26 января в 09:08
П´ю гіно-тардиферон. Його мені лікар призначила.
Рясні місячні у мене спадково, що ж поробиш :(

Дуб береза• 26 января в 09:08
У вас гормональна причина. Проблеми з прогестероном. Поки цю проблему з гінекологом не вирішите, то ваш феритин буде низький. Інших варіантів у вас нема.
Море Щастя• 26 января в 09:09
рясні місячні у 90% обертаються поліпозом. робіть узі часто, щороку.
Трільчиха• 26 января в 09:11
Ответ дляМоре Щастя
Мені такого лікар не казала...
Але на місці рубця від КР почала рости міома, вже декілька мм наросло. За нею спостерігаємо :(
автор Я не Тролль • 26 января в 09:12
Ответ дляДуб береза
Що саме з прогестероном ?
Який він має бути ?
В мене 40 -43 по аналізу
Море Щастя• 26 января в 09:13
Ответ дляТрільчиха
Мені такого лікар не казала...
дивний лікар. мені це говорили принаймні 3 лікарів.- міоми і поліпи - це результат рясних місячних.
ось вам з ШІ
Поліпи в матці — це доброякісні нарости на ендометрії, які часто викликають рясні, тривалі або нерегулярні місячні (менорагії) через порушення відторгнення слизової та підвищений рівень естрогену. Вони можуть призвести до анемії, міжменструальних кровотеч та безпліддя. Лікування зазвичай передбачає видалення поліпа (гістерорезектоскопію).
особливо під 40 років.
автор Я не Тролль • 26 января в 09:14
Ответ дляМоре Щастя
ось вам з ШІ
особливо під 40 років.
В подруги був поліп, кд дні скудні дуже.
1-3 дні пару крапель і все
🤷‍♀️
Поліп видалили

Море Щастя• 26 января в 09:16
Ответ дляЯ не Тролль
1-3 дні пару крапель і все
🤷‍♀️
Поліп видалили
поліпи це горм.збій.от у неї горм.збій,бо 1-3 дні нце не норма. і рясні місячні це теж горм.збій. мене все життя заливає. нічого доброго.вже 3 рази мала поліпи. і міома теж. і сама воно не проходить.його треба корегувати гормонами.просто спостерігати-мало.воно далі буде рости.як не тепер,то в четвер.
автор Я не Тролль • 26 января в 09:18
Ответ дляМоре Щастя
В неї після видалення все так само.
Поліпів ще не було нових.
Поки що все ок.
А які критичні дні норма?
Триндю-бриндю• 26 января в 09:18
У меня лило как из ведра неделю. Цикл был вообще как попало, то 40 дней, то 70. Фертин был ниже нормы. Пропила курс сорбифера, поднялся Фертин и месячные стали менее обильные и стабилизировался цикл.
автор Я не Тролль • 26 января в 09:20
Ответ дляТриндю-бриндю
Сорбифер не подошел мне.
Кд дни у меня по ходят во время.
Трільчиха• 26 января в 09:22
Ответ дляМоре Щастя
ось вам з ШІ
особливо під 40 років.
Поліпів у мене немає, міома з´явилася два роки тому, маленька.
А мені 46 років.
Міоми можуть викликати рясні місячні, так. Але ж у мене місячні такі з 12 років.
Аноним ФЕЯ• 26 января в 09:24
Приймаю коки і залізо курсами двічі на рік
Трільчиха• 26 января в 09:24
Ответ дляЯ не Тролль
Сорбифер не подошел мне.
Кд дни у меня по ходят во время.
Сорбіфер дурулес і мені не пішов, нудило від нього і була діарея.
Але ж це не єдиний препарат заліза, який після рекомендації лікаря можна купити у аптеці.
Море Щастя• 26 января в 09:25
Ответ дляТрільчиха
А мені 46 років.
в мене з 14. не міоми викликають,а рясні місячні є причиною міом. тому це треба корегувати. в мене міома 4 роки була. маленька, а на 5 виросла.видалили. рано чи пізно все одно буде операція. консультувалася у своїх 2 гінекологів+ ПАГ (Інститут педіатрії,акушерства і гінекології).Раніше на рясні ніхто не звертав увагу. але це треба корегувати,бо з´являється згодом купа проблем. в мене все активно почало рости на видалення(сиділо,сиділо іі) в 44
автор Я не Тролль • 26 января в 09:26
Ответ дляТрільчиха
Залізо мені підбирає лікар.
Їх стільки є видів …
Дуб береза• 26 января в 09:26
Ответ дляЯ не Тролль
Що саме з прогестероном ?
Який він має бути ?
В мене 40 -43 по аналізу
Всі питання до лікаря. Там важливі не показники, а баланс. Гіпер- ендометріоз, поліпи, міоми. Це вже наслідки дисбалансу. Тим паче якщо лікар про вагітність згадував. Вам домоможе тільки гінеколог. Якщо будете експериментувати із залізом, то може ще погіршитись, бо це замкнене коло. Залізо при не вирішених проблемах впливає на гормональну систему і тоді кровотечі посилюються.
автор Я не Тролль • 26 января в 09:27
Ответ дляТрільчиха
А мені 46 років.
В моєї мами так, рясні кд, потім кровотеча , багато чисток.
Зараз ніби все ок.
Постійне лікування було.
Але з феритином проблем не було )
Летчица• 26 января в 09:29
Моя історія почалась рік назад. Вагітність завмерла, але після неї почались рясні місячні, низький феритин (12). 4 місяці пила утрожестан, фоксіджен, циклодинон. Все нагодилось, але як відмінили препарати - місячні знову почали відновлюватись.
Залізо важко піднімалось різними препаратами (сорбіфер, мальтофер, сантефера, хеферол): 12-19-35-16-26-32-25-48.
На 48 підняв хеферол буквально за 1 міс (п*ю 2т одразу з фолієвою та вітаміном В).
Щодо місячних - перед НР виявили поліп, як наслідок завмерлої вагітної, оскільки там було частковий міхурцевий занесок.
На цьому тижні планується видалення.
Я так розумію, що всі ці процеси пов*язані.

Трільчиха• 26 января в 09:34
Ответ дляЯ не Тролль
Зараз ніби все ок.
Постійне лікування було.
Але з феритином проблем не було )
У моєї не було чисток і лікування. Місячні закінчилися, гемоглобін у нормі, феритин тоді ніхто і не перевіряв.
автор Я не Тролль • 26 января в 09:39
Ответ дляТрільчиха
В мами були міоми дисплазія і ще щось
Лікували якось.
Чистили багато разів
Бешене сарі• 26 января в 09:43
Ответ дляДуб береза
прогестерон низький?
Бешене сарі• 26 января в 09:44
Ответ дляМоре Щастя
ось вам з ШІ
особливо під 40 років.
так поліпи викликають рясні менструації а не навпаки
автор Я не Тролль • 26 января в 09:45
Ответ дляБешене сарі
Поки що поліпів в мене не було.
Узі роблю регулярно і ходила в дві різні клініки до гінекологів.
автор Я не Тролль • 26 января в 09:46
Ответ дляБешене сарі
прогестерон низький?
В мене прогестерон 40
Завтра піду до лікаря може знов випише які аналізи здати
Мальчижка• 26 января в 09:49
В мене все те саме що у вас, не просто рясні, а заливало, але я не знала тоді шо то не норма(((. Гемоглобін все життя низький був і погано себе почувала. Мені зараз 45, три роки була з міреною, теж Феритин став 22, гемоглобін 128. Зараз вже вісім місяців як зняли Мірену, бо змістилась.
Дуб береза• 26 января в 09:49
Ответ дляЯ не Тролль
Зараз ніби все ок.
Постійне лікування було.
Але з феритином проблем не було )
Мамі його просто не перевіряли. це роблять тільки для встановлення офіційного діагнозу. Мені наприклад страхова сказала, що без цього аналізу і повного діагноза з причин анемії страховку не виплатять.
Бешене сарі• 26 января в 09:51
Ответ дляЯ не Тролль
В мене прогестерон 40
у вас високий прогестерон, тому ендометрій розростається в період овуляції, стає товстим, матка очікує запліднення, його не відбувається і з місячними ендометрій виходить
Дуб береза• 26 января в 09:56
Ответ дляЯ не Тролль
Поки що поліпів в мене не було.
проблема з яєчниками. За місяць робиться 3-4 узд по періодам. Лікарям достатньо динаміки. прогестерон можна не здавати, якщо лікар не виписує.
Томатико• 26 января в 10:10
Ответ дляТрільчиха
Мені теж призначав гінеколог і якщо не кожен день пити, то в хоть в КД