Фантазерша• 1 час назад
ВСТУП Київ
У кого діти з інших міст вступили цього року до Києва, що ви зараз робите, коли немає світла та опалення? чи не пожалкували? Донька хоче вступати до Київського лінгвістичного університету, а я вагаюсь
Полуничка• 1 час назад
Ну нехай в Полтаві вступає
строяк чи аграрка... Ви серйозно це пишете? Через опалення і електрику взимку 2026 не розглядати університет, в який хотіла вступати дитина?
Фантазерша
• 1 час назад
Ответ дляРожайтретьего
У вас в місті є потрібний факультет?
у нас тільки онлайн, Дніпро
Братья Капли• 1 час назад
в нас опалення є і було. світло теж. учора виключили з 12 до 7 веч, а так є. купила павер до ноута. все норм. такого нема що днями нема ні світла,ні тепла
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляПолуничка
Ну нехай в Полтаві вступає
І через обстріли також. Це не причина по вашому?
Полуничка• 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
Невідомо, що буде у вересні. Тому так, зараз це не причина.
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
ну тоді вступати на західній,але я знаю,що у чернівцях і львові буде срака по обстрілах. тому якщо ви боїтеся обстрілів,то в Україні вам нема що робити.Обстріли будуть постійно великих міст. після києва з березня вони візьмуться за західну і досить плотно
Рубаю олівлє• 1 час назад
ми, через ситуацію наявну, відмовились від ідеї Могилянки. Вирішили, що якщо захоче дочка, то вступить потім туди в магістратуру. А поки що поїде в безпечний регіон і буде жити студентське життя.
АнтиТанкист• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
З чого ви взяли?
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляАнтиТанкист
З чого ви взяли?
бо я знаю. писати як і звідки- я не буду. цієї ночі дрони активно літали по західній.це пишуть усі тк. русня спочатку буде бити по центру - Київ,Дніпро,Черкаси,а потім західна. Черкасам буде дуже важко.+там дамба. Черкаси будуть декілька днів сидіти у темряві. балістика...
за 2 тижні до сраки в Києві я казала своєму чоловіку-Київ буде у холоді. я бачу картинками. І те що зараз це ще тільки квіточки.
Фантазерша
• 1 час назад
Ответ дляРубаю олівлє
який? Львів, Чернівці? Вінниця?
Рубаю олівлє• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Там ’туго’ з університетами
ну нам багато і не треба) є Національний університет
Рубаю олівлє• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Там ’туго’ з університетами
довчитися завжди можна. А єдине студентське життя у цому віці хочеться для неї спокійного, пари очні, друзі і так далі.
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Ще літом було ясно, що буде зимою в Києві
Яких два тижні
В західних областях такого не буде, навіть якщо будуть обстріли.
Яких два тижні
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляРубаю олівлє
Так не тільки в Ужгороді
У Львові все теж так
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Яких два тижні
побачите що буде у івано-франківську і терпнополі.в ужгороді все ок. Чернівці будуть теж обстрілювати. балістикою.я постійно бачу траур у івано-франківську. розіб´ють будинок багатоповерхівку.
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Нічого нового не буде.
В західній не буде так як в Києві чи Дніпрі.
Мало ви знаєте.
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Нічого нового не буде.
Мало ви знаєте.
нове буде. це ви нічого не знаєте. на підході нова зброя.і шахеди,які локаційно не фіксуються.ви ДУЖЕ недооцінюєте ворога. В них повно нової зброї. І учора вже літали шахеди,які керуються старлінком.сьогодні вночі вони вже в західній.локаційно їх збити не можна.їх не бачить реб
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Яких два тижні
при чому тут літо.було ж все ок. я відчула за 2 тижні ,що півКиєва сидітиме без опалення.такого не було ніколи. Троєщина сидить вже.і сидітиме далі.на підході в Києві новй обстріл з 27 на 28 (можливо з 28 на 29) і 31.
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Так не тільки в Ужгороді
У Львові все теж так
Удалено администрацией...
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Удалено администрацией...
А тут питає вашої рекомендації?
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
А тут питає вашої рекомендації?
я так розумію,що ви зі львова.
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
я так розумію,що ви зі львова.
Ви з психічного відділення
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Ви з психічного відділення
да-да. таких було багато,хто сміявся коли я казала що завтра почнеться війна. я сина випхнула з країни в 20-х числах лютого.насильно.тепер він дякує мені. В чолвоіка бронь. а ви смійтесь далі.
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляБратья Капли
Що буде війна була відомо ще літом 2021 року
Яка мені різниця що в вашого чоловіка?
Мій взагалі громадянин іншої держави
А з вашого бронь можуть зняти
Яка мені різниця що в вашого чоловіка?
Мій взагалі громадянин іншої держави
А з вашого бронь можуть зняти
Братья Капли• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Яка мені різниця що в вашого чоловіка?
Мій взагалі громадянин іншої держави
А з вашого бронь можуть зняти
Яка мені різниця що в вашого чоловіка?
Мій взагалі громадянин іншої держави
А з вашого бронь можуть зняти
не знімуть.я це точно знаю. тому чоловік лишився. я бачу багато чого наперед і чітко.про війну я знала. але на початку лютого я чітко побачила світанок 24 лютого. тому терміново зробили паспорт сину і випхнула з країни. явам нічогоне буду доводити,але у львові буде велика біда з обстрілами. і ще бачу траур у франківську.загине багато родин