Джинци на Флісі• 29 января в 15:48
Після курсів антибіотиків мені радять і пробіотики, і пребіотики, і ще якісь
симбіотики. Що з цього реально має сенс, якщо бюджет не гумовий?
Ms. Доброта• 29 января в 15:48
Ничего не пила, йогурт и кефир, антибиотики пила 10 дней, все восстановилось.
ША! я прийшла!• 29 января в 15:50
За новими протоколами їх призначають тільки якщо є проблеми з кишківником на фоні прийому антибіотиків. Якщо справа в грошах, спостерігайте просто поки.
ПушАпница• 29 января в 15:56
Ентерожерміну беру зазвичай.
Було одного разу, що забули давати пробіотики, то почалось сильне здуття, аж до коліків.
Яйцеголовая• 29 января в 16:03
Нічого. Достатньо збалансованого харчування
Фуфломіцини виписують лише на пострадянському просторі
ТихоЯ• 29 января в 16:06
Ответ дляЯйцеголовая
Это не фуфломицины. В кишечнике все самые важные процессы, усвоение всего рискнуть ради экономии 300-400 грн сомнительная выгода. Пс раньше думала как вы.
ПуГоФФка• 29 января в 16:20
Якщо нема ніяких проблем з кишечником і вагінального кандидозу (тобто молочниці) після прийому антибіотиків, то мікрофлора і сама може відновитись.
Конфиденциальность• 29 января в 16:22
Ответ дляСуцільна зрада
Приписую вам варений буряк. Це пребіотик
а я квашену капусту.. натуральний пребиотик