Стрекозей• 31 января в 21:59

Первые месячные после установки Мирены оч болезненные.. это норма?

Прошел месяц после установки. Первые месячные идут уже 10 дней, со вчера пью виданол, врач назначила. Болит живот, после УЗИ вообще оч сильно. Это норма вообще? У кого-то так было? Волнуюсь уже
ХикориДикори• 31 января в 22:00
Такі питання вирішують виключно з лікарем. І біль від УЗД це не норма.
Файна цьоця• 31 января в 22:00
Так, звикання до року може бути. У мене 3 місяці на обезболенні пройшли. Диклоберл свічки
автор Стрекозей • 31 января в 22:02
Ответ дляФайна цьоця
Ого. А перші місячні які були?
Файна цьоця• 31 января в 22:05
Ответ дляСтрекозей
Ого. А перші місячні які були?
У мене і в середині циклу, і при місячних боліла матка. Тому свічки рятували. Узі робила вчасно контрольні - спіраль на місці. Ось таке звикання було. Встановлювала влітку. Зараз все ок, місячні з щоденною прокладкою проходять - майже немає. У мене був вибір: або спіраль, або поліпи щороку видаляти(((
Тоска в носках• 31 января в 22:07
Все индивидуально
Полгода привыкает организм.
Но боль не норма, конечно, позвоните врачу
Ліньки гуглить• 31 января в 22:08
Никаких болей не было. Первый месяц мазало всё время. Потом ок. Сменила уже вторую.
автор Стрекозей • 31 января в 22:15
Ответ дляФайна цьоця
У мене теж поліпи постійно. Лікар сказала, що погано, що живіт болить, може вибрати спіраль, матка спазмує( тепер хвилююсь.. а місячні були не довгі? У мене завжди днів 5, а тут вже завтра 10 день
автор Стрекозей • 31 января в 22:16
Ответ дляЛіньки гуглить
Месячные на длинные были? Первые
18 мнеУЖЕ• 31 января в 23:07
Ответ дляФайна цьоця
А як вага, не змінилася ? У мене раптом міома вилізла і теж під питанням мірена, не хочеться, але й вибір не дуже.
Пік Антна• 31 января в 23:17
В мене стоїть півтора місяці, теж для того щоб поліпи не нарастали. Місячних взагалі немає, але друга проблема. Груди печуть і болять кожен день. Сьогодні прям невиносимо болять. Лікар каже це звикання...а я їду дахом. У всіх моїх знайомих груди не боліли...