Вся така шо куди там• 01 февраля в 15:13
Як заставити себе щось робити?
Сил немає. Грошей немає.
Бажання жити це життя немає.
Лежу, втикаю інстаграм, частіше просто лежу, маю проблеми зі сном, спина болить, коліна хрустять, тиск низький, голова крутиться періодично.
Головою розумію що треба щось робити, поприбирати, може в зал піти, може щось почитати, але сил навіть мультфільм подивитись немає.
Дівчата, хто таке переживав, як ви себе взяли в руки? Які перші кроки робили? Як себе заставили жити своє краще життя?
Бажання жити це життя немає.