Булку Дай• вчера в 14:40
ви вже ялинку розібрали?
бо в мене досі стоїть, а от в мого мужчини не стоїть(
Гірчинка• вчера в 14:41
У нас не было, но если бы была, то как все нормальные люди, до марта минимум))
Напланетянка• вчера в 14:42
Днів 10 як розібрала.
Зайшла до сусідки, с в неї досі весь будинок прикрашений, сніжок(( навіщо я рощібрала
Пекельнi Борошна• вчера в 14:45
Сын отвез в магаз еще 2 января, и меня не бесило, что сыпаться будет и ему какую-то часть денег за елку вернули. А дерево гирлянда у меня в гостиной круглый год
Для драки• вчера в 14:47
Ні ялинку, ні новорічні прикраси не прибрала. У мене штучна. Планую на вихідних сховати
Гірчинка• вчера в 14:52
Дрібка щастя• вчера в 15:12
Ялинка ще стоїть, ага.
Ну на ній же гірлянди на батерейках, і на юсб
Коли світла немає, працює як лампа
Зоряний Шлях• вчера в 15:13
Стоит и я сейчас в очередной раз пью кофе после завтрака глядя на нее и думаю, что пора б, наверное)))
Акукарача• вчера в 15:27
Так
В цьому році рано розібрала. В кінці січня.
Як правило, до весни стоїть.
А розібрали тому, що вона входу на балкон заважала. Світла не було, так продукти та страви на балконі або під дверима балкона стояли
Як правило, до весни стоїть.
3@йk@• вчера в 15:30
Тю, я вон и гирлянду только что включила. В прошлом году в сентябре разобрали. Даже не сыпалась.
МЕСТО_Встречи• вчера в 16:25
Та блін, і Ви туди ж. Та розберу, розберу. Потім. Пізніше. Не сьогодні. А взагалі не на часі