❗️І американці, і росіяни кажуть, що якщо ви хочете, щоб війна закінчилася завтра, то виведіть ЗСУ з Донбасу, — Зеленський
📍Ми точно не програємо війну, точно. Питання в тому, чи переможемо ми;
📍ЗСУ звільнили 300 кв. км у контратаках уздовж південної лінії фронту;
📍Я ще не вирішив, чи буду балотуватися на майбутніх виборах.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Отвести воиска и закончить
Остаться и воевать дальше
Coffee is Love• 2 часа назад
Так відвести війська = продовжувати війну або навіть одразу капітулювати. Це вибір без вибору.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ні одна війна на світі не закінчилась тим що сторона на яку напали поступилась територіями. Ні одна і ніколи за історію людства.
Обувь кожа• 2 часа назад
Изучите историю расиси и поймете что везде она начинала войну и нигде не придерживалась договоров.
StrawberrySunset• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А Финляндия? они уступили 11% своей территории
Ответ дляStrawberrySunset
Человек историю не учил просто
Главное пафосно нести чушь)
Ответ дляcoch100
Армения недавно отдала карабах
Это ипсо и мосфильм
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляStrawberrySunset
Так, але там початкові умови були не ті про які зараз цдеться. Параша не збирається з нами розмовляти, вони б це теоретично хотіли через посередників так само як і атомку віджали, якщо шо вони вмиють руки, але вони і так їх вмиють….. кровʼю суки.
Єдиний варіант який щось вирішить то єбашити по ним, щоб аж гай шумів, але ніхто на це не йде.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляcoch100
Армения недавно отдала карабах
А Карпбах історично був Вірменським?
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
АдляВасЯникто• 2 часа назад
В Украине ещё мног мужчин которые прячутся от выполнения своего конституционно долга. Поэтому отсидеться не получится и придется воевать до победы. Плюс есть и молодые люди 18 лет со временем и они поймут воевать за свободу.
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляThe best offer
Удалено администрацией...
Може йдіть на свої болотяні сайти і там толкай свою матрьошкіну пропаганду?
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляcoch100
Какая разница, исторично если копать, то это земля гамадрилов.
А ну ясно
Love_Love_Love_• 2 часа назад
Ответ дляcoch100
Ну хорошо, что ясно) Армения и Азербайджан уже заключают контракты с США и спокойно живут.
І?
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Фінляндія?
Ответ дляlus_so
Питання неправильно поставлене. Насправді, це не питання, а факт - ’відвести війська з Донбасу і воювати далі’. Нема там ніяких ’але’ і питань.
А балотуватись зеля не може за конституцією, бо ’пересидент’.
Та коли йому якась там конституція і закони заважали ?? Як захоче так і зробить, чхати він хотів на якісь там закони
Одуванчик number one• 2 часа назад
Закінчити негайно, ми вже не програли, росія не перемогла, зупинитися де стоїмо +-, і закінчити нищити наших нещасних чоловіків!!!!!
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляStrawberrySunset
Кстати, финны сами поехали в Москву и заключили мирный договор.
Ответ дляМаска-0b9f
Они хотели сохранить своих людей
Черный Ловелас• 2 часа назад
Ответ дляАдляВасЯникто
Есть еще коты и собаки , а так же хомячки их може можно задействовать в дрг.
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляОдуванчик number one
Так не бывает.В любой войне есть победитель и проигравший.
Маска-0b9f• 2 часа назад
Ответ дляThe best offer
Они хотели сохранить своих людей
У них философия жизни другая.