Гербарія сушу• вчера в 16:35

Київ. Чи можливо знайти квартирантку при таких умовах?

Квартира біля метро Сирец.
Окремі кімнати, кімнати зачиняються на замок, окна та батареї замінені, ремонт радянський, ліжко нове в кімнаті окремо холодильник.
Є газ, є бойлер, пральна машина. В одній кімнаті живе мій брат 40 р., іншу за оплату комунальних потрібно знайти жінку/дівчину.
Зараз там проживає жінка, але спочатку попросила, щоб донька пожила, потім донька почала хлопця водити із ночівлєю.
Бабайко• вчера в 18:07
Ответ дляГербарія сушу
Ціна питання, наприклад 5 тис.
І оренда 12000+комунальні (5000), арифметика проста.
Ви на приколі автор? Ціна оренди 1кімнати з хазяїном до 5тис. Плюс в такому випадку комунальні діляться навпіл, тобто 2500 максимум. Яка оренда 12тис?
ПодругаМужа• вчера в 18:14
Ответ дляГербарія сушу
Ціна питання, наприклад 5 тис.
Вдвох за 10000-12000 можна знайти, кожному по кімнаті. І хазяїн не мусолить очі і не дивиться, хто кого привів у гості. Жити з хазяїном за половину ціни оренди - то ви загнули.
автор Гербарія сушу • вчера в 18:39
Ответ дляПодругаМужа
Всім дякую за поради.
Вже знайшли студентку з КНЕУ 21 рік.
Багато було дзвінків. Як гарячі пиріжки, всі хотіли правий берег, біля метро, обов´язково щоб був газ, в кімнаті холодильник, і кімната зачинялась. При цьому у нас навіть гарячу воду не відключали+альтернатива бойлер.
Забула вам написати, брат там не живе на постійній основі, буває днів 5 на місяць.
Всіх все влаштувало, і ціна, і умови.
Почемучка• вчера в 21:46
Ответ дляГербарія сушу
Всім дякую за поради.
Вже знайшли студентку з КНЕУ 21 рік.
Всіх все влаштувало, і ціна, і умови.
Тобто сьогодні в 16 ви написали на форумі ’чи можна знайти’. А в 18 годин - що ’вам було багато дзвінків’ і вже і дівчину знайшли.
Це все за 2-3 години??
Невісточка ж• вчера в 22:50
Ответ дляГербарія сушу
Як ви собі це уявляєте????
Хтось лізе, викликають поліцію і його забирають.
Кому це потрібно? Фантазувати можна безкінечно.
так и представляю. приезжает полиция, брат говорит я брат хозяйки, на меня напала незнакомая тетка, ворвалась в чужую квартиру.
Невісточка ж• вчера в 22:51
Ответ дляГербарія сушу
Ціна питання, наприклад 5 тис.
12 тыс. за комнату + 5 тыс. коммуналка на 1 чел.? в сраном бабушатнике на Сырце? Вы гоните?