Тихомандражная• 1 час назад
Оренда. Якщо хозяйка просить казати сусідам, що я не орендую квартиру, це норма?
Якісь контри були між сусідами. Ціна нормальна, невисока, але умови такі, щоб не казати що вона мені здає і не відчитуватись перед сусідами, хто я. На поверсі камера, я так розумію що сусід слідкує за квартирами. Якась дивна ситуація!?
Мушля з Криму• 1 час назад
Вам же лучше . Скажите троюролная теща хозяйки. А скажите квартирантка, так будут вас иметь во всей красе как не имеющая права голоса.
Тихомандражная
• 1 час назад
Ответ дляЗатишне кубло
Ну не говорите, раз цена норм
А що казати, якщо його зустріну? Сестра чи подруга
Викасикрет• 1 час назад
Да, мы снимаем и тоже не говорим. Хотя это глупо, некоторые хозяйку лично знают в доме
Затишне кубло• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ничего, вы кто и с какой целью интересуетесь скажите. Где написано в лифте или т.д , что я должна вам отчитываться?
Викасикрет• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Родственники впо
ВыФсеВрете• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Нічого не казати. Які в нього повноваження щось питати?
Тихомандражная
• 1 час назад
Ответ дляВикасикрет
Вона сказала, що я повина відчувати себе хозяйкою тут і мати змогу постояти за себе. Якось страшно
Пупс• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
а ви теж, у всіх, кого зустрічаєте, питаєте, хто вони такі?
Що за дурня?
Затишне кубло• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ха, я бы справилась, еще его построила
Пупс• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Скільки вам років? Кого боїтесь? Де жили до цього. Дитячий садочок якийсь.
60 метрів сметани• 1 час назад
Я была ’племянницей’ когда- то))) А сейчас у меня живет моя ’свекровь’ 😄 И все ок.
Тихомандражная
• 1 час назад
Ответ дляЗатишне кубло
Я коли жила на іншій квартирі, то мене жінка постійно питала, де працюю і скільки заробляю, з якого міста і чому сама живу, де чоловік і діти. Так вона була взагалі на 2 поверсі, а я на 7
ВыФсеВрете• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
І що, ви відповідали?
успокойте_Меня• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Представьте себе. Ничего.
Это не совок давно.
Тихомандражная
• 1 час назад
Ответ дляПупс
Мені 27, я з області, винаймала квартиру в Гатному з подругою, зараз сама орендую в Києві
Тихомандражная
• 1 час назад
Ответ дляВыФсеВрете
І що, ви відповідали?
Відповідала, не хотіла буду грубою
успокойте_Меня• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Похоже на допрос полиции и налоговой.
Вы ничего никому не должны.
Пупс• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Відповідала, не хотіла буду грубою
Ви тєрпіла по життю? Хтось щоб не робив порушуючи ваші кордони , ви покірно виконуєте?
Це ппц...
Смайлик• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Не розмовляти з сторонніми Вас не вчили?
Затишне кубло• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
И вы ей отвечали?
Герцогиня• 1 час назад
Нічого дивного, це особиста справа ваша і власника. Скажіть, що ви внучата племінниця, хоча я би взагалі нічого не говорила. Я ваша нова сусідка, буду тут жити. Господиня мені дозволила. На яких підставах: а навіщо це вам? Все.
Тихомандражная
• 1 час назад
Ответ дляЗатишне кубло
И вы ей отвечали?
Так, вона сказала,що давно проживає, а мене не знає, тому і допитувала
Герцогиня• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ну питає, це її діло. А нафіга відповідали?
Затишне кубло• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Ну вы даете. Я б ответила так, что она жо сих пор думала, кто же я
Герцогиня• 1 час назад
Я коли студенткою була, мій старший на 15 років брат як раз тільки в Київ переїхав працювати, нам батьки знімали квартиру. Так сусід і господар постійно говорили: ну ваш брат чи хто він там вам, типу ми коханці:) але я не виправляла, бо пофіг.
Инста_Богиня• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Племянница
Герцогиня• 1 час назад
Ответ дляТихомандражная
Відповідала, не хотіла буду грубою
А якщо грошей попросить?