Добротная• 1 час назад
Кто еще задолбался распушивать наполнитель в куртках после стирки
Поделитесь, пожалуйста, удалось ли найти приличные куртки женские и детские, качественные, но чтоб утеплитель в виде синтепонового полотна, а не пух или холофайбер.
Добротная
• 1 час назад
Ответ дляЗатишне кубло
После сушилки любая куртка у меня норм.
Ну, значит, вопрос к тем, у кого нет сушильной машины.
Підмітайло• 1 час назад
Ответ дляДобротная
Я навіть переперала в пральні...Все одно збивається.
ВундерКИНГ• 1 час назад
Автор в мене теж саме, ось наважуюсь попрати, але розумію що буде їй вже мабуть капець. Хоча фірма не з дешевих наче(((
Шкода
Добротная
• 1 час назад
Ответ дляТа легко!
мисс очевидность я но - сдаю в химчистку годами и проблем не знаю
Я покупаю верхнюю одежду на скидках всегда. Химчистка зимней куртки сейчас стоит не менее 500-600 грн. Несколько раз сдал в химчистку - уже можно новую куртку на эти деньги купить.
Добротная
• 1 час назад
Ответ дляВундерКИНГ
Шкода
Отож. Навіть якщо й не капець, а все одно вручну так наповнювач не розтрясеш, як воно було до прання. Отже, теплові якості такого одягу також втрачаються.
Леннон_Жив!• 46 минут назад
Ответ дляДобротная
Я навчилася руками вшивати новий синтепон, цілий, а не ті шматочки, які зашивають в нові куртки, і вони після першого прання стають ганчіркою. Метр тонкого синтепону коштує 200 гривень, але він широкий (наче 150 чи 160 см), то вистачить на ціле пальто. Колись фірмовий пуховик так зробила, бо пузу в ньому для мене було мало, я мерзла, а разом з синтепоном класно стало, прала його Прала на місяць (був світлий).
Леннон_Жив!• 45 минут назад
Ответ дляДобротная
Тальки заміна наповнювача врятує.
Катруся 777• 24 минуты назад
Ответ дляЛеннон_Жив!
Цікаво, як то ви все вшили) то ж мороки скільки... Я б з задоволенням глянула такий майстер -клас, теж постійно проблеми з цими пуховиками..
Та легко!• 16 минут назад
Ответ дляДобротная
я понимаю вас - но если вы покупаете дешевые вещи низкого качества - то чего вы от них хотите? они ж по сути одноразовые у вас - или односезонные