Всіх підсаджую• 17 марта в 14:33

Від 146 росту якась фігня продається.

В марках типу НМ все якесь нецікаве, сіреньке, чорненьке, бежевадоця і вдвічі дорожче, ніж попередній розмір (140). Де купуєте одяг дівчатам на 146 зріст?
Allemagne• 17 марта в 14:34
А у вас какие цвета в приоритете?

Алина-1240• 17 марта в 14:35
Ну как бы чем выше рост, тем старше девочка
Умничка-помощничка• 17 марта в 14:35
Вайкики много брала, а потом в какой-то момент дочь перешла на взрослую с-ку и вообще сама себе выбирает, нью йоркер им нравится
автор Всіх підсаджую • 17 марта в 14:39
Ответ дляAllemagne
А у вас какие цвета в приоритете?
True summer
Бабуся Бетман• 17 марта в 14:39
Зара, юнікло, нм доросла хс, пул бір та страдіваріус.
Стріляний птах• 17 марта в 14:39
Зара, манго, які е варіанти. НМ не люблю, сильно дитяче і заїжджене.
Моя 140 зріст, от як раз 146 беру. Ще некст може бути, резервед
Проработник• 17 марта в 14:43
на нексті беру майже весь одяг

Ms. Скромность• 17 марта в 14:43
Навіть від 140, бо це вже інша вікова група, так погоджуся, донька носить розмір 140- все якесь ніяке, чорно - сіре. Мабуть буду на аліку речі купувати, бо дитині всього лиш 7 років, а мушу вдягати як якогось безхатька 😂
Сундучок с каникулами• 17 марта в 14:48
Ответ дляПроработник
на нексті беру майже весь одяг
Я й собі там беру на 13 років
Кукарачка• 17 марта в 14:49
Выискивала с трудом ´веселенькое´ на ее рост, а в итоге - мама, очень детское, давай черное и серое. Короче производители что-то да шарят.
РокерША• 17 марта в 14:50
На ринку. Китай, Туреччина в Україна
Дуняша• 17 марта в 14:52
HM і Зара.
автор Всіх підсаджую • 17 марта в 14:53
Ответ дляКукарачка
В 30 + наздоганяють ))) Але моя шарить, які кольори пасують. От завдання мені тепер знайти вкорочений світшот з короткою молнією зверху і спорт штани кльошні в ’веселих колторах’.
Дуняша• 17 марта в 14:54
Ответ дляКукарачка
У меня после 146 перестала носить принты. Беж чёрное и серое. Полоска это максимум и то не каждая. Куртки три раза возвращала, пока выбрала. Все не то.
Пасти Ла• 17 марта в 15:03
В синсей почти все детское покупаю
Пишна молодиця• 17 марта в 15:51
Беру в зара , юникло, некст, нм иногда . Но моей в основном темное и нравится, если что то цветное покупаю, то моя инициатива , может и не захотеть по итогу.