Репетиторша• 19 марта в 21:29
Дівчата, help! У кого діти 1.10 роківі не хочуть вдень лягати спати
Маю сина 1.10р. три дні як відмовляється вдень спати. Поведінка ну просто жахлива. Я за весь період материнства ( перша дитина) в шоці! До цього +-якось можливо було вкласти на сон, а це ну взагалі не можливо. Істерика! В обідній час творить " чудеса" і сам, мабуть, не радий. Як хтось у нього вселяється. Розумію, що дитина ПОВИННА спати вдень. А тут ну просто ніяк.
dahashutka19• 19 марта в 21:31
Спробуйте підіймати раніше та перед сном якісні прогулки. Щоб на вулиці бігав, пригав. І не здавайтесь, це дуже рано для відмови від денного сну.
Жена миллионера• 19 марта в 21:33
Ребенок не должен спать, если он не хочет. Этому может быть масса причин. Вчера была тема про дневной сон. Мои дети в 2 года отказались от дневного сна. Ничего страшного в этом нет
Репетиторша
• 19 марта в 21:38
Ответ дляЖена миллионера
Скажіть, будь ласка, що роблять в садочку з дітками, які не хочуть спати вдень? ( ми ще не ходимо до садка)
ТаЕщеОптимистка• 19 марта в 21:40
Донька з 1 року і 4 міс не спала. Взагалі погано спала завжди. Зараз їй 16. Я б консультувалась з гсрним невролом, тільки гарним. Якщо РДУГ, гіперактивність у дитини можуть бути проблеми зі сном.
Капитошечка• 19 марта в 21:42
Я взагалі не розумію, як дитина в 1.10 може бути головнішою за вас.
Чому вона вже в 1.10 не слухається, для мене загадка
dahashutka19• 19 марта в 21:46
Ответ дляРепетиторша
В садочку буде спати.
Жена миллионера• 19 марта в 22:04
Ответ дляРепетиторша
В саду будет спать, в сад встают в 7 часов, а то и раньше. Мои дети не ходили в сад.
З понеділка на дієті• 19 марта в 22:07
Не повинен! Не хоче то нехай не спить, якщо була активна прогулянка і всеодно не лягає, то і не заставляйте!
В мене донька з двох років рідко спала в день
Кофр для ноги• 19 марта в 22:13
Ответ дляРепетиторша
Они просто тихо лежат. А тех кто и так не хотят, выводят из группы и они сидят в другой комнате с няней.
вкрации• 19 марта в 22:17
Переждите недельку- две. Вернется снова ко сну. Если отмените дневной, то вы проиграли 😀
Море_море_я_скучаю• 21 марта в 21:56
А Ви пробували в возику їхати з ним монотонною дорогою ? В мене якщо добре поганяв до обіду, потім поїв і пішли дивитися котів/собак/ пташок то гарантовано відключається. Вдома вкласти шансу нема при цьому навіть якщо сильно хоче спати вдома не засне вдень. Якщо погана погода, то кажу пішли за бананами і він вирубається в магазині))