Янгол в камуфляжі• 20 марта в 14:52
Експрес Полтава-Київ їде з Полтава-Південна, чи робить зупинку на Полтава-Київсь
Підкажіть, будь ласка, хто вже їздив, як курсує цей потяг? Знаю, що з Харкова пересадка на Полтаві-Південній, то їхати туди, чи на Київській теж зупиняється? В додатку УЗ не пише цю інформацію. Дякую дуже.
миссДавеча• 20 марта в 15:01
На Київському зупиняється, але зараз краще уточняти в касі, бо інтерсіті їде тільки до Полтави з Києва і навпаки, до Харкова з 18 березня не їздить.
Янгол в камуфляжі
• 20 марта в 15:04
В мене квиток з Полтава-Київська до Києва, але сьогодні знайомі їхали з Харкова в купейному вагоні, то їх привезли до Полтави-Південної та там була пересадка на експрес, але їм не потрібно було далі, вони вийшли та не змогли дізнатись, чи зупиняється на Київській. Добре, значить їду на Київський