Вилосипедниця• 22 марта в 20:26
Сколько книг прочитали в 2025 году?
Вилосипедниця
• 22 марта в 20:45
Ответ дляМаргарита и Мастер
36, але всі художні, для душі
По три книги на місяць?)
Маргарита и Мастер• 22 марта в 20:47
Ответ дляВилосипедниця
По три книги на місяць?)
По-різному, буває, що одну місяць читаю, а потім дві за тиждень
Як з часом та натхненням складеться
Люблю Украину• 22 марта в 20:57
Читаю не художню літературу, але зараз подарували нову книжку закачала бриджетонів (6 книг) і тощо. Буду читати
Помеха справа• 22 марта в 21:09
Не багато, десь штук 15. В мене з початку повномасштабки нечитун напав і читаю тільки перед сном
Плету интриги• 12 апреля в 00:30
12. До війни читала близько 100 книжок за рік, перші рогки війни взагаді не читала, зараз потрошки читаю.
Плету интриги• 12 апреля в 00:31
Ответ дляГоловнаЯ
Ни одной. Зато сценариев штук 200.
А які сценарії читаєте? Ви в кіно працюєте чи в театрі?