sovetchitsa
Советчица
Вход Регистрация
Спросить Советую Промо публикация Поиск товара
Настройки
Язык меню: ru ua Шрифт: a a a
Служба поддержки
Вход Регистрация
Правила | Ограничения | Cookies
©2008—2026 Советчица Kidstaff
Советчица - Семья, Дом, Дети - Дети
anonim_58
Ашолюдискажуть• 01 апреля в 11:51

Я из тех мам кто говорит с ребенком на русском

Дочери 7 лет. Живём сейчас не в Украине. А вы в таком случае старались, чтобы ребенок говорил на украинском? Или, возможно вы вообще не учили ребенка русскому и украинскому а только языку новой страны или английскому?
face_with_tears_of_joy 2 heart 2 pouting_face 2 crying_face 2 dislike 6 like 8 woman_facepalming 58
235 0
Все фото темыКомментарии автораМои ответы
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
anonim_136
Пушка заряджена• 01 апреля в 11:52
1
Всем совершенно пофиг на каком вы изъясняетесь с дитяткой.
dislike 2 like 77


anonim_179
Лика-прилипка• 01 апреля в 11:52
2
Привіт, мовний срач
woman_facepalming 3 like 13 face_with_tears_of_joy 36
anonim_46
Бавовна• 01 апреля в 11:53
3
та на каком угодно говорите, нам шо с этим делать?
face_with_tears_of_joy 4 heart 13
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 11:53
4
Російської навіть я не знаю, мої діти її і не чули в живу
face_with_tears_of_joy 2 like 4 heart 18 woman_facepalming 57
anonim_146
Кіна не буде• 01 апреля в 11:54
5
Гражданство у ребенка какой страны - на таком и говорите. У меня все просто.
dislike 1 like 10 woman_facepalming 21
noavatar
Love_Love_Love_• 01 апреля в 11:54
6
Удалено администрацией...
anonim_58
автор Ашолюдискажуть • 01 апреля в 11:54
7
Ответ дляКіна не буде
Гражданство у ребенка какой страны - на таком и говорите. У меня все просто.
Я не знаю тлт язык, чтобы спокойно с ребенком говорить)
woman_facepalming 14

anonim_219
Та прям багіня• 01 апреля в 11:55
8
Ответ дляПацан к успеху шел
Російської навіть я не знаю, мої діти її і не чули в живу
😁да вы не знаете российскои, саме тому сидите на форуме «Советчица»
Но котором 80% тем и ответов на русском языке.
woman_facepalming 10 dislike 1 face_with_tears_of_joy 20 like 37
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 11:55
9
Ответ дляКіна не буде
Гражданство у ребенка какой страны - на таком и говорите. У меня все просто.
Правильно, всі громадяни України повинні розмовляти українською
dislike 3 heart 11 like 4 woman_facepalming 12 face_with_tears_of_joy 9
anonim_125
Дружная семейка• 01 апреля в 11:55
10
Моя дитина одночасно вчить 4 мови.
Я теж розмовляла на російській, щ початком війни перейшла на українську і вдома розмовляємо лише на українській.
woman_facepalming 13 heart 19 like 8
anonim_19
ОливьЕЖечка• 01 апреля в 11:55
11
а что, в той стране на форуме не приняли вас ?
dislike 2 face_with_tears_of_joy 9
anonim_146
Кіна не буде• 01 апреля в 11:55
12
Ответ дляПацан к успеху шел
Правильно, всі громадяни України повинні розмовляти українською
Мои и разговаривают, абсолютно с вами согласна.
like 3
anonim_97
Анонім-ка• 01 апреля в 11:55
13
Це ваше право.
Так, я не вчу дітей української та російської. У нас в сім´ї ними не говорять. Достатньо інших мов. Не бачу сенсу перенавантажувати.
like 2 face_with_tears_of_joy 3 woman_facepalming 12
anonim_150
ДваДваВісім• 01 апреля в 11:55
14
Ответ дляПацан к успеху шел
Російської навіть я не знаю, мої діти її і не чули в живу
Как тему осилили понять и прочитать? С переводчиком😄
woman_facepalming 2 face_with_tears_of_joy 5 like 20
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 11:55
15
Ответ дляТа прям багіня
😁да вы не знаете российскои, саме тому сидите на форуме «Советчица»
Но котором 80% тем и ответов на русском языке.
’Знати’ це не тільки читати а, ще писати і розмовляти
like 8 woman_facepalming 6
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 11:56
16
Ответ дляКіна не буде
Мои и разговаривают, абсолютно с вами согласна.
І ви підтримуйте свою ініціативу
face_with_tears_of_joy 1 like 1 woman_facepalming 4
anonim_137
Мию чакри щоденно• 01 апреля в 11:57
17
О як цікаво. А навіщо дитині російська? Ну от без наїзду питання (майже). Якщо дивитись з практичного боку, мова дає кар´єрні і особисті можливості. Англійська зрозуміло - мова ’золотого мільярда’. А російська? Мова двірника в москві? Мова забзділої кацапської діаспори брукліна? От щоб що?
face_with_tears_of_joy 1 heart 4 like 16 woman_facepalming 32
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 11:57
18
Ответ дляДваДваВісім
Как тему осилили понять и прочитать? С переводчиком😄
Деякі слова, такі як ’ шифонер ’ перший раз почула тут
like 3 woman_facepalming 9
anonim_150
ДваДваВісім• 01 апреля в 11:58
19
Ответ дляПацан к успеху шел
’Знати’ це не тільки читати а, ще писати і розмовляти
Да що ви кажете, тобто я не знаю іспанську,але згідно вашої логіки, на їх форумі зможу теми читати і розуміти?
face_with_tears_of_joy 5 woman_facepalming 2 like 1

anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 11:59
20
Ответ дляДваДваВісім
Да що ви кажете, тобто я не знаю іспанську,але згідно вашої логіки, на їх форумі зможу теми читати і розуміти?
Знати мову означає читати, писати, говорити та розуміти цю мову. Чим краще дитина оволодіває цими навичками, тим краще вона володіє мовою.
woman_facepalming 3 dislike 1 like 6
anonim_58
автор Ашолюдискажуть • 01 апреля в 11:59
21
Ответ дляМию чакри щоденно
О як цікаво. А навіщо дитині російська? Ну от без наїзду питання (майже). Якщо дивитись з практичного боку, мова дає кар´єрні і особисті можливості. Англійська зрозуміло - мова ’золотого мільярда’. А російська? Мова двірника в москві? Мова забзділої кацапської діаспори брукліна? От щоб що?
Я на нем говорю и довольно много людей в мире
heart 2 woman_facepalming 5 face_with_tears_of_joy 1 dislike 4 like 12
anonim_34
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 12:00
22
Ответ дляДваДваВісім
Да що ви кажете, тобто я не знаю іспанську,але згідно вашої логіки, на їх форумі зможу теми читати і розуміти?
Я не все розумію навіть тут
Багато невідомих слів
woman_facepalming 11
anonim_46
Бавовна• 01 апреля в 12:00
23
Ответ дляАшолюдискажуть
Я не знаю тлт язык, чтобы спокойно с ребенком говорить)
так вы и украинский не смогли выучить, что уж говорить про какой-то там совсем новый язык
like 2 woman_facepalming 1
anonim_113
Поміркована думка• 01 апреля в 12:00
24
Ответ дляМию чакри щоденно
О як цікаво. А навіщо дитині російська? Ну от без наїзду питання (майже). Якщо дивитись з практичного боку, мова дає кар´єрні і особисті можливості. Англійська зрозуміло - мова ’золотого мільярда’. А російська? Мова двірника в москві? Мова забзділої кацапської діаспори брукліна? От щоб що?
Русский язык и Казахстан знает, и Литва и Эстония, и Грузия, и тд
А украинский тогда зачем учить выходя из вашей логики?
woman_facepalming 6 like 23
noavatar
Love_Love_Love_• 01 апреля в 12:01
25
Ответ дляПоміркована думка
Русский язык и Казахстан знает, и Литва и Эстония, и Грузия, и тд
А украинский тогда зачем учить выходя из вашей логики?
Ну хз, мені простіше спілкуватися англійською з країнами які ви перечислили.
like 5 woman_facepalming 15
anonim_58
автор Ашолюдискажуть • 01 апреля в 12:03
26
Ответ дляБавовна
так вы и украинский не смогли выучить, что уж говорить про какой-то там совсем новый язык
Выучила, даже зно на 180+ сдала )
face_with_tears_of_joy 2 woman_facepalming 4
anonim_187
Країна мрій• 01 апреля в 12:03
27
Дома говорим на русском, украинским не забиваю голову не вижу смысла
dislike 1 woman_facepalming 6 like 18
anonim_150
ДваДваВісім• 01 апреля в 12:03
28
Ответ дляПацан к успеху шел
Знати мову означає читати, писати, говорити та розуміти цю мову. Чим краще дитина оволодіває цими навичками, тим краще вона володіє мовою.
Про рівні знання мови ви певно не чули?
Спочатку ви написали не знаєте російську, але тепер пишете, що не все розумієте)
face_with_tears_of_joy 3
anonim_137
Мию чакри щоденно• 01 апреля в 12:04
29
Ответ дляАшолюдискажуть
Я на нем говорю и довольно много людей в мире
Я питаю про практичний бік знання мови. Ви то таке, дитина все одно житиме своє життя, не ваше, окремо від вас. Які життєві переваги дасть дитині знання російської?
like 5 woman_facepalming 11
anonim_61
Бабця в мештах• 01 апреля в 12:04
30
А на каком надо, если мы русскоязычные?
woman_facepalming 6 heart 14
» »|
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • …
  • 8
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Похожие темы:

Ще з цiкавого


Популярные вопросы!

Сегодня Вчера 7 дней 30 дней

ещё

Сейчас читают!

Назад Комментарии к ответу

О нас | Служба Поддержки | Помощь

Правила | Ограничения | Cookies ©2008—2026 Советчица Kidstaff