АБВГДэшница• 06 апреля в 19:32
Чи вистачає вам часу на відпочинок?
Питання виключно до тих хто працює 5 днів плюс на повну.
Чи є у вас час на те щоб відпочити, сходити кудись, і т.д.
АБВГДэшница
• 06 апреля в 19:33
Ответ дляпарИла я парИла
Немає, не вистачає мінімум одного ще вихідного!
От і в мене таке відчуття.
Викасикрет• 06 апреля в 19:34
Так є
Після роботи майже щодня маю або басейн або тренажерну, вихідні теж купа часу на різні справи
Фіфачка• 06 апреля в 19:34
Мало 2 вихідних дні. Ідеально було б 4 дня працюєшь, а 3 відпочиваєшь.
Покорительная• 06 апреля в 19:34
Я працюю 7 днів. На основній роботі з 6.00-14.20, на додатковій з 9.00-14.00 . Решта дня все встигаю
Акукарача• 06 апреля в 19:34
Нууууу, вроде, да. Я работаю удаленно, в 6 вечера уже свободна, но вечер пролетает быстро. Часто ходим на концерты, погулять вечером. На выходных дома не сидим.
Но я считаю, что 4 рабочих и 3 выходных было бы идеально
Love_Love_Love_• 06 апреля в 19:35
В мене колись було два класних графіки, перший я працювала 10 год в день і три вихідні, другий - я працювала в суботу до 12 дня, неділя і понеділок вихідний і в вівторок на 13. 00, було шикарно.
Ашолюдискажуть• 06 апреля в 19:36
Конечно! Главное детей не рожать ☝️ они главные поглотители времени обычно
Рання пташка• 06 апреля в 19:37
Мой муж работал пять дней в неделю плюс половину субботы. Ужинаем часто в ресторане, в субботу сразу после работы всегда куда-то едем, возвращаемся в воскресенье вечером
АБВГДэшница
• 06 апреля в 19:43
Ответ дляАшолюдискажуть
Ну тут без варіантів - назад не запхнеш)
Сало не люблю• 06 апреля в 19:49
Працюю віддалено, побутові справи роблю серед дня. Тому вечори і вихідні вільні.
Мольфарочка• 06 апреля в 20:16
Я працюю і навчаюсь дистанційно, друге вище. І відпочиваю тільки коли на навчанні канікули. Ну я ще той махохіст до самої себе, тому мені підходить.
Радикальная• 06 апреля в 20:19
Ответ дляВикасикрет
Так є
Дітей немає?