Рожки-да-ножки• сегодня в 15:53
Ваш чоловік зафарбовує сивину на бороді?
Полонянка SexShop-а!• сегодня в 15:54
И на лобке и в подмышках тоже. Как Павло Зибров, но по всему телу.
Директриссимо• сегодня в 15:56
Конечно! Массаж лица, СПФ, ботокс, волосы подкрашены, реснички наращены, губки подколоты. Красавчик, в общИм.
На границе• сегодня в 16:00
Ответ дляСумка з негодою
Фу, немає бороди. Терпіти не можу тих зарослих мавп
Виходьте з зоопарку, переключайтесь на людей
Губи з філером• сегодня в 16:02
Ответ дляСумка з негодою
Фу - це без бороди, кругом брите/депільоване, взагалі не сексуально. Обожнюю волохатих чоловіків!
Бавовна• сегодня в 16:10
Не має бороди.
А сивину на волоссі камуфляжною фарбою трохи маскує
Чого місцевих панянок так тригерить, що чоловіки можуть доглядати за собою?
Сумка з негодою• сегодня в 16:18
Ответ дляГуби з філером
Modna shop• сегодня в 16:54
Так, але не сивину а рудий колір. Бо сам чорнявий на голові, а борода руда