Кіна не буде• 01 мая в 12:13

Фоп кто недавно открывал? Сейчас это сложно?

Наверное обязательно бухгалтер?если работать одной, продажи интернет это вторая группа и выбираю квэды? Как это сложно и нервно 🫨
автор Кіна не буде • 01 мая в 21:34
Ответ дляХуАнита
Не вірте в пару кліків. Бо там на кожному кроці нюанси. Від того де поставите галочку, залежатиме чи переведуть вас на спрощену систему, або чи не знімуть з неї за якесь порушення.
Розберіться у всьому спочатку самі.
Я відкривала без бухгалтера. Але 3 тижні майже не спала. Бо там одне питання чіплялося за інше. Бо теж сказали - та 15 хвилин і все. Але це не так ! Бо після реєстрації одразу сипляться інші кроки, які потрібно робити.
Все робіть в кабінеті платника податків. В Дію не йдіть і не дивіться навіть.
Одразу зробіть собі цифровий підпис, бо все ним підписуватися. Збережіть його собі файлом в компі, дуже зручно потім буде його підтягувати.
Якщо у вас будуть післяплати - вам потрібен ПРРО та договір з Новою Поштою на післяплату. Там теж не так все просто і довго чекати. І, до речі, форма 20-ОПП потрібно зареєструвати в податковій протягом 2 тижнів, або отримаєте перший штраф ). Я поки розібралася що це за 20-ОПП чуть дахом не поїхала, але це просто оформити касу і касира! Для тих хто реєструє ПРРО - це і є ця довбана 20-ОПП.😅
На спрощену систему переводять з 1ого числа місяця після відкриття ФОП. Поки не переконаєтеся, що переведені, не приймате жодні платежі на рахунок ФОП. Безкоштовний рахунок ФОП можна відкрити в Монобанк. Там і КЕП можна собі створити.
Податки платити починаєте теж в залежності від дати відкриття ФОП. Вивчіть це питання теж, бо Єдиний Податок і Воєнний Збір платять авансом до 20 числа місяця, а ЄСВ наступного місяця після закінчення кварталу.
Коли все зробите, вже лише питання по ПРРО, якщо воно вам потрібне буде, вивчити. Бо потрібно вірно обирати засіб оплати. Розібратися з інтеграцією ПРРО+Нова Пошта. Зараз дуже круто все можна робити, щоб не оформляти повернення, а робити ’макет чеку’ по ттн. І чек видається в електронному вигляді, коли людина сплатила за посилку на пошті, або анулюється в випадку відмови від отримання.
Також можна з частковою передоплатою+післяплата вибивати чек. Теж круто дуже працює. Для цього у вас повинен бути договір з Новою Поштою.
Я особисто дивилася інструкції Смоковича. І вам раджу. В нього є все покроково.
Та кошмар, ніби читала все добре але дія підпис не проходить і все, ключик був я загубила треба новий робити 😢

ХуАнита• 01 мая в 23:29
Ответ дляКіна не буде
Не обов´язково Дія підпис ). Подивіться відео. Смокович дуже гарно покроково все пояснює.
Якщо ви хочете займатися торгівлею ( а не послугами) , то ось на скрінах ті відео, які вже потрібно послухати.
автор Кіна не буде • 04 мая в 16:25
Ответ дляХуАнита
Дуже дякую, подивлюся ❤️
ХуАнита• 22 мая в 22:44
Ответ дляПросто болталка
Можна приймати платежі на рахунок з першого дня. Але ці доходи оподатковуються по загальній системі, а не по спрощеній
Отож! + тягне за собою звітність квартальну! НА ФІГА СОБІ ЦЕЙ ГЕМОРОЙ робити своїми ж руками, коли і так купу питань вирішувати прийдеться??
ХуАнита• 22 мая в 22:46
Ответ дляПапина дочка
Мабуть не складно, бо моя 18 річка сама все зробила
Для якого виду діяльності? Якщо це послуги - це одне, товарка з відправкою через Нову Пошту з післяплатами- це ОЙ як зовсім інше.