Кіма кепка• 04 мая в 23:35
Це нормально, якщо орендодавець влаштовує перегляди
Квартири з потенційними орендодарями ще під час проживання?
2 червня закінчується договір оренди, сьогодні написала, що не плануємо продовжувати, і він одразу пише, коли нам буде зручно показувати квартиру. Як би ви реагували?
Личко Невеличке• 04 мая в 23:38
Не нормально. Зачем вам толпы непонятных. Съедите, тогда и пусть водит кого хочет
Кіма кепка
• 04 мая в 23:39
Ответ дляБагиня
Ну скажите по воскресеньям с 11.00 до 13.00. И все.
Я взагалі не хочу щоб хтось заходив і розглядав мої речі, та й прив´язуватись до якогось часу не зручно
Кіма кепка
• 04 мая в 23:40
Ответ дляЛичко Невеличке
Тобто відмовити буде ок?
Стрекозей• 04 мая в 23:41
Такого не повинно бути. На період оренди- квартира ваша. Але можна домовитися на взаємовигідних умовах- половину оренди, тощо. Але, я так розумію, що господар той де скупердяй
Коржик• 04 мая в 23:41
В нас так було.
Виділили один день 2 години.
Ржака була, агент всім говорив, що квартира не буде відсвіжена ( вона була ще до нас добита, а в Інтернет вставити фотки свіжо по ремонті ).
А з нас потім вимагали круглу суму на ремонт.
Виділили один день 2 години.
Багиня• 04 мая в 23:41
Ответ дляКіма кепка
Имеете право отказать (если иное не прописано в договоре). Но как по мне, это не очень красиво... Чел не хочет простоя, пока будет искать нового арендателя. Его можно понять...
Кіма кепка
• 04 мая в 23:43
Ответ дляСтрекозей
Ми йому вже заплатили, і за цей місяць і залог + аванс за комуналку. Він нічого не поверне. Яка може бути мені вигода?
Стрекозей• 04 мая в 23:44
Ответ дляБагиня
А чого це не гарно. От я заплатила за квартиру оговорену суму і хочу там жити, їсти, спати, а не екскурсії влаштовувати.
УжеВотДа• 04 мая в 23:45
Ні, це ненормально. Ви заплатили за користування квартирою і не зобов´язані орендодавцю нічого за межами договору. Так що нафіг такі пропозиції. Я орендодавець, якщо що.
Личко Невеличке• 04 мая в 23:46
Ответ дляКіма кепка
Тобто відмовити буде ок?
Конечно. Вы же там живёте, платите ему. Сейчас это ваше право.
Багиня• 04 мая в 23:46
Ответ дляСтрекозей
Мне бы не было проблемой раз в неделю посидеть с пивом на ливане, пусть смотрят... Если у вас с этим проблемы - скажите ему, что у вас с этим проблемы. Пусть смотрят потом.. Квартиру, кстати, в таком же виде отдаете?
Стрекозей• 04 мая в 23:46
Ответ дляКіма кепка
Ніякої. Тоді спокійно доживайте цей період. Це ж і в квартирі має бути весь час порядок, а якщо 2 перегляди в день, а якщо запізняться. Таке собі задоволення свій час на це витрачати.
Кіма кепка
• 04 мая в 23:47
Ответ дляУжеВотДа
Я теж орендодавець зі стажем в минулому, ніколи навіть думки не було водити на покази, поки люди живуть, тому й питаю
Стрекозей• 04 мая в 23:49
Ответ дляБагиня
Так. Для мене це проблема, в мене інше дозвілля, а не з пивом на дивані.
Братья Капли• 04 мая в 23:50
Ответ дляКіма кепка
Ні, хай дивляться після вашого виїзду. Ну разово ще можна зрозуміти, якщо там дуже-дуже імовірний кандидат, а так ні
Видящие_помогите• 04 мая в 23:51
Запитайте яку знижку на проживання за останній місяць він готовий вам дати за такі незручності.
Квартира орендована, не маєте надавати, лише якщо самі хочете.
Багиня• 04 мая в 23:52
Ответ дляСтрекозей
А, так вы не любите пиво?!? Ну все с вами понятно.... От вас и снега зимой не дождешься. Все, мои супер ценные советы для вас закончились.
Кіма кепка
• 04 мая в 23:54
Ответ дляВидящие_помогите
:))) ніяку, можна не запитувати
Боюсь якщо відмовимо в переглядах, придовбається до чогось, і задаток не поверне
Карамелька• 04 мая в 23:55
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
Видящие_помогите• 04 мая в 23:56
Ответ дляКіма кепка
:))) ніяку, можна не запитувати
А якщо дозволите, то будете влаштовувати екскурсії, а він все одно доколупається, якщо захоче.
Стрекозей• 04 мая в 23:56
Ответ дляБагиня
Зараз зими без снігу. Я ціню свій комфорт і особистий простір. Також не посягаю на кордони інших. Ніколи б не виникло питання про те, що буду водити показувати житло потенційним орендарям, якщо там живуть інші люди. Не безкоштовно, на хвилиночку, живуть
Карамелька• 04 мая в 23:59
В будні ви працюжте до 20.00. На вихідних впс нема. Ви їздите до мами в село чи у вас теж робота бо колега зламала ногу і це надовго. І вам кер-во сказало виходити.. Брешіть)
Багиня• 04 мая в 23:58
Ответ дляКарамелька
Удалено администрацией...
Удивительная логическая цепочка у вас... Пиво не равно принять руснявое гражданство и обрыгаться и обосраться.... Это как вас парень пригласил бы в театр, а вы ему ’Да пошел ты на...й! Хочешь меня в антракте изнасиловать, расчленить и печень мою сожрать!’
Багиня• 05 мая в 00:01
Лично мы и снимали, и сдавали. Когда снимали - не возражали против раз в неделю просмотров. Когда сдавали - спрашивали, не будет ли чел против, если раз в неделю, в удобное время для него, мы быстро покажем ..
Кіма кепка
• 05 мая в 00:02
Ответ дляБагиня
А були такі, хто відмовлявся показувати?
Багиня• 05 мая в 00:06
Ответ дляКіма кепка
Мы сами видели, что можно даже не просить. И ждали, когда съедет... Спрашивали у тех, кто более контактен, открыт и не злюка. Отказов не было. Но это не проблема, на самом деле. Не хотите - скажите, что очень неудобно. Хозяин квартиры готов к вашему отказу, не сомневайтесь