ЯсноВидящая• 16 мая в 01:01
Де ви купуєте красиві купальники?
Нашли в капусте• 16 мая в 01:40
Ответ дляМеняАЖтрусит
Banana Moon❤️
Шопопало
По нынешней моде боковые лямки плавок должны почти доставать до подмышек.
МеняАЖтрусит• 16 мая в 01:41
Ответ дляНашли в капусте
Шопопало
Любимка-анонимка• 16 мая в 02:19
Так красиві для вас - це які? Я люблю стрінги та звичайний ліф.
Свій варік• 16 мая в 06:40
Я довго шукала і по ітогу купила в кальцедонії. Дуже класні кольори і різні варіанти ліфів та трусиків. Як буде носитися хз, але ціна блін...
Латексне альтер ЕГО• 16 мая в 12:55
Я купую в intimo.
Не можу сказати, що супер гарні, але принаймні є мій розмір (верх 80F).
Один там купила Anabel Arto, другий David.
ЯсноВидящая
• 16 мая в 14:54
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я купую в intimo.
Це онлайн магазин чи фізичний?
Латексне альтер ЕГО• 16 мая в 15:00
Ответ дляЯсноВидящая
Це онлайн магазин чи фізичний?
Магазин онлайн.
Я так розумію, виставлено пропозиції від багатьох виробників, з якими він співпрацює.
Із плюсів для мене - я живу у Києві, тут є шоурум. І є можливість замовити на шоурум той товар, що сподобався. Зазвичай доставка замовлення на шоурум 3-5 днів, потім я їду туди, міряю, і купую лише те, що підійшло.
Шоурум невеликий і там трохи товару є і так, але мого розміру буквально пару позицій, і не завжди сідає так, як я хочу.
Вже декілька разів я замовляла по десятку бюстиків, а в результаті купувала 2-3. І це нормально, там декілька примірочних, консультанти спокійно реагують.
ЯсноВидящая
• 16 мая в 15:01
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Магазин онлайн.
Де знаходиться шоурум? я теж з Києва
Латексне альтер ЕГО• 16 мая в 15:13
Ответ дляЯсноВидящая
Де знаходиться шоурум? я теж з Києва
Біля метро Печерська.
У них ще є точка видачі десь на Позняках, тільки я не знаю, чи є там можливість приміряти.