Говорю відверто• 20 мая в 23:00
Посоветуйте средство от аллергии, после которого глаза и нос отпускает
но не превращаешься в сонную муху
ХаДиДиШь• 20 мая в 23:07
Пробуйте різні, по блістеру, ніхто не знає, що саме подіє саме на вашу алергію.
Пошукайте теми, тут багато разів обговорювали це і називали препарати.
Зараз популярний ніксар. Можливо, вам доможе простий лоратадін або дезлоратадін.
І, до речі, більшість сучасних антигістамінів не мають снодійного ефекту
Маю рацію• 20 мая в 23:29
Мені тільки Діазолін допомагає, хоч він і старий препарат. Ніксар до лампочки.
60 метрів сметани• 21 мая в 07:11
Мне Аллегра 180 лучше всего подошла, а для глаз Опатанол.
Для носа попробуйте Авамис