Украина начинает процесс возвращения останков украинских героев, в частности выдающихся деятелей периода Украинской революции, для надлежащего перезахоронения и чествования. Первыми из них стали Андрей Мельник и его супруга Софья, их прах уже вернули в Украину.
Kapitoshka7• 21 мая в 23:34
Некрофіли. Що їй дасть прах? Треба голову на плечах мати, а не трупи возити сюди-туди-туди-сюди.
Ответ дляKapitoshka7
Почему русня похоронена по всей Украине, в том числе в центре Киева в лаврах похоронены имперцы, а те кто бились и сражались за Украину похоронены хезе где...
Разве это справедливо?
Получается больше 30 лет прошла а русня все еще тут присутствует на кладбищах, а наши нет??
Разве это справедливо?
Kapitoshka7• 21 мая в 23:53
Ответ дляMilkShake-268d
Разве это справедливо?
Тому що українці скакали то до Москви, то до Швеції, то сюди, то туди і так століттями. Не трималися одного курсу.
Треба вибрати до кого ближче, до якого берега, а не як тільки нові вибори, все рвуть, ріжуть, палять, нова історія починається, стара закінчується. Це як мінімум неадекватно. І так кожні 5 років було.
виктория7аас• 22 мая в 09:10
Ответ дляkuskus
Наконец-то…
Ще скажіть, що ви про нього хоч щось знали до того, як про це новину написали.
А что про него не знать палач Хатыни Волыни и Бабьего Яра
Ответ длявиктория7аас
Історію вчить не пробували?
Корисна штука. У липні 1941 року полковник А.Мельник був заарештований разом з дружиною за наказом голови Гестапо Генріха Мюллера та примусово відправлений до Берліну, де перебував по 26 січня 1944 року під постійним наглядом Гестапо.