Кицюююня• 22 мая в 15:43

Випала Мірена. У когось таке було?

Стояла майже 5 місяців. 2 місяці не було місячних, почались 6 днів тому і дуже сильні, а сьогодні випала зі згустком. Чи це може бути від того, що на роботі активно ходила по сходах і трохи книги переносили? І що тепер робити?
Метровий сантиметр• 22 мая в 17:37
Ответ дляКицюююня
Подскажите пожалуйста, а не страшно если я к врачу утром поеду? Сегодня не принимает. Температуры нету, но живот болит и месячные идут, виданол выпила
Не страшно, если прокладки хватает больше, чем на два часа

автор Кицюююня • 22 мая в 17:39
Ответ дляМетровий сантиметр
Уже хватает, как легла и пришла домой. Подскажите, пожалуйста, а могла выпасть из-за того, что в обильные месячные много ходила по ступенькам, не сидела, книги носила немного, штук 5-6? Конец семестра, на работе дурдом. Чтоб понимать есть ли смысл потом снова ставить
Метровий сантиметр• 22 мая в 18:25
Ответ дляКицюююня
Нет, такая нагрузка кровотечение вызвать не могла.
автор Кицюююня • 22 мая в 18:30
Ответ дляМетровий сантиметр
Спасибо..значит без толку. Я просто пила 5 лет Дроспифем, от него камни в желчном и его удалили. Теперь это . Придется полипы удалять постоянно.
Метровий сантиметр• 22 мая в 18:45
Ответ дляКицюююня
Вы не поняли, что я вам написала?????? Пролечитесь качественно аб и не будет никаких полипов!!!!!!!!!!!
И при чем тут дроспифем, это просто кок.
автор Кицюююня • 22 мая в 20:03
Ответ дляМетровий сантиметр
А с чего вы решили что у меня воспаление? У меня хорошие анализы, УЗИ. Причина полипов совсем другая
Творог для розжига• 22 мая в 20:36
Ответ дляКицюююня
Там 4-5 книг, я не думала, що це важке. Мені казали в перші місяці не більше 5 кг..я і піднімала. Думаєте через це?
Ні, 4-5 книг це звісно зовсім мало, точно не через це

Творог для розжига• 22 мая в 20:39
Ответ дляКицюююня
Маленький, там мізер..подивилась узі 8 днів тому було і все ідеально. Може на узі щось зсунули
Ні, на УЗД нічого зсунути не могли. Не зрозуміло тоді звідки великі згустки та рясна кровотеча. Ви ніякі ліки не приймаєте додатково? Заспокійливі або БАДи? Щось мало спровокувати кровотечу
Творог для розжига• 22 мая в 20:40
Ответ дляМояХатаЗкраю
Автор не выбрасывайте ее на всякий случай. Сама когда ставила спираль перечитала тут кучу тем про мирену. И помню кто-то писал, что у него выпала и женщине поставили ее обратно. Не знаю насколько это правда и реально ли такое, но выкинуть всегда успеете.
А сейчас бегом к врачу
Не можна її ставити повторно. По-перше потрібен провідник, щоб ввести в порожнину матки, по-друге і головне - вона вже не стерильна. Це просто опасно для здоровʼя. А обробляти її дезрозчинами категорична неможна, вона вже не буде працювати
автор Кицюююня • 22 мая в 21:18
Ответ дляТворог для розжига
Ні, нічого взагалі. У мене і до Мірени бували такі місячні. Ендометріоз і поліпи бували. А Детралекс не міг вплинути? Приймала тиждень місяць тому
автор Кицюююня • 22 мая в 21:19
Ответ дляТворог для розжига
Я ніколи на це не піду. Лікар каже, що немає сенсу ставити нову, організм не прийме( Але я б ризикнула
Творог для розжига• 22 мая в 21:27
Ответ дляКицюююня
Чому це не прийме? Пів року приймав і все добре було. Спробуйте проконсультуватися у іншого лікаря
Творог для розжига• 22 мая в 21:28
Ответ дляКицюююня
Ні, детралекс зазвичай навпаки добре поєднується з Міреною
автор Кицюююня • 22 мая в 21:30
Ответ дляТворог для розжига
Майже 5 місяців. А чому ж вона випала? Як знайти причину, щоб потім не трапилось так знову? Просто 2 місяці не було місячних і почались дуже рясні, і матка виштовхнула
Творог для розжига• 22 мая в 21:48
Ответ дляКицюююня
Не знаю, треба дивитись, так заочно я не підкажу. Мене ще дивує, що у вас аменорея сталась через 3 місяці після встановлення. Це занадто швидко. Питань багато, треба розбиратися. Років вам скільки?
автор Кицюююня • 22 мая в 22:03
Ответ дляТворог для розжига
38. Одні пологи. Так, 2 місяці взагалі не було виділень, але до того постійно мазня була. Ось тепер ніби за всі ті дні. Але випила відантол і зупинилось все. А тепер з дня як випила мають бути місячні рівно через місяць і дуже рясні?