Кров з молоком• вчера в 21:07

Дівчат, йдете сьогодні в укриття?

Запасная спина• вчера в 21:09
О, тревога гуде

автор Кров з молоком • вчера в 21:10
Ответ дляЗапасная спина
О, тревога гуде
Вже збираємо шмоткі...(
дожену і ощасливлю• вчера в 21:10
Ні, взагалі ніколи не хожу
Тумба-юмба• вчера в 21:11
Так, вже напоготові
Українська зірочка• вчера в 21:12
Ни разу не была, в нормальное надо ехать на другой берег в метро, а по подвалам я не хочу сидеть
Марс атакує• вчера в 21:12
Ответ дляКров з молоком
Вже збираємо шмоткі...(
В метро?
МадамОхмури• вчера в 21:13
ні, йти не буду і ніколи не ходжу. Київ

Марс атакує• вчера в 21:13
У нас нет нормального укрытия за 4 года и нет метро.На людей пофиг.
Будьте так ласкаві• вчера в 21:15
Було б куди
Викликаю на дебати• вчера в 21:16
Звісно
автор Кров з молоком • вчера в 21:18
Ответ дляМарс атакує
В метро?
Так
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 21:21
А что, ночью ракетный опять? В новостях, вроде, ничего не видела
Хомо_сапиенс• вчера в 21:24
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Весь ТГ в новостях
Дую на вітер• вчера в 21:25
Ответ дляМарс атакує
Днепр?
Освічую темряву• вчера в 21:25
Не ходимо
Бавовна• вчера в 21:31
Мы давно не ходили, слушали взрывы дома. Но сегодня пойдем в метро
Можу брикнути• вчера в 21:32
ДівчатА
А ви компанію збираєте? Пулю вмієте? Просекко вживаєте?
автор Кров з молоком • вчера в 21:31
Ответ дляМожу брикнути
ДівчатА
Давно вже пора)))
автор Кров з молоком • вчера в 21:32
Ответ дляМожу брикнути
ДівчатА
Де місце збору?

Можу брикнути• вчера в 21:33
Ответ дляКров з молоком
Де місце збору?
Ви що, немісцева? Щекавиця ж!
Пи Пи Пилюля• вчера в 21:33
Не столиця, але не далеко, якщо буде прям в напрямку міста, то піду з дітьми, бо в нас укритті майже немає, а те що поряд в дуже страшному стані, але коли в місті вибухи то спускаємося,(((
Незламна• вчера в 21:34
смішно, а в нас що з´явилися укриття?
автор Кров з молоком • вчера в 21:34
Ответ дляМожу брикнути
Ви що, немісцева? Щекавиця ж!
Йой! та й зараз там такий трафік, думаю можемо знайти місце затишніше ))
Пані з калабані• вчера в 21:35
Ответ дляДую на вітер
Днепр?
В Дніпрі є метро. Декілька станцій, коротеньке, але є. Та й укриття є. Але далеко не всюди
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 21:35
Ответ дляУкраїнська зірочка
аналогічно, в нас метро наземне,укриття - переход підземний, бр-р, школа сусідня тут розгорнула будівництво століття,третій рік укриття будують, але підозрюю що воно буде суто шкільне й фіг кого з людей з району туди пустять
Весела моль• вчера в 21:37
В подвал? И чем это поможет?
Пані з калабані• вчера в 21:37
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
В нас поруч школа і є найпростіше укриття і туди пускають всіх, але коли дітей нема в школі. Якщо діти в школі, то сторонніх не пускають. А так і пункт обігріву був, і зарядити гаджети пускали, тому що працював генератор.
Губка Боб• вчера в 21:39
Ответ дляНезламна
смішно, а в нас що з´явилися укриття?
Так, у нас в школі поруч зробили повний апгрейд підвалу. Інша школа зараз в процесі, котлован вирили капець здоровий. Голосіівський район
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 21:39
Ответ дляПані з калабані
може й в нас так буде, але я дивлюся, що вони вже роки два чи три те укриття будують й ще невідомо скільки будуватимуть, якось воно не виглядає на те, що швидко завершать
ДлинноНожка• вчера в 21:40
Киев! Берегите себя! Видела вчера плохой, очень плохой сон! Очень не приятный. Про жертвы и насилие. Видела это со стороны. Мне ничего просто так не снится, уже знаю в течении трех дней исполнится.
Храни нас Господь!