НетЕщеНаверное• сегодня в 01:10

Шо вы, как вы?

Ох и громко
Форс мажор• 2 часа назад
Писець, що в нас підбувається. Тварі один за одним летять

Пухнасті штани• 2 часа назад
Це жах
Майор Медуза• 2 часа назад
Не ну це вже отвєтка за той Луганськ зі студентами, на днях він сказав шо бомбане
волосатое стекло• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
А так не бомбивби, ви ку ку
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
А так не бомбивби, ви ку ку
Не знаю, я на Дорогожичах, просто вуха закладає від вибухів. Десятками пачками. Такого не пригадаю за цей рік. Чого їм в центре знадобилось бить от питання. Куда і нашо
Майор Медуза• 2 часа назад
Ответ дляволосатое стекло
А так не бомбивби, ви ку ку
Думаю так бомбили пізніше, бо з останнього обстрілу зовсім недовго пройшло.
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
Та кому та голота потрібна, не смішіть. Воно окуповані території ніколи не сприймало за щось важливе, точніше люди там просто ресурс. За три каліки мільярди на ракети не витрачають, тим більше путя-психопат, якому життя інших нічим важливим не здається

Форс мажор• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Та воно не впускає моменту щось пиздануть при нагоді про якісь там атвєтки, а наші лошарики в це вірять
Мелочунь• 2 часа назад
Ответ дляФорс мажор
То не наші, з подібними наративами, а пекельні борошна зальотні
Мира всем• 2 часа назад
Боже, в Киеве просто кошмар((
Фенте Фря• 2 часа назад
Ответ дляФорс мажор
Да звиздець
Фенте Фря• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
Він би бомбанув і так ,
Фенте Фря• 2 часа назад
Ответ дляМайор Медуза
На три дні ?
Це нічого не міняє
Все по сценарію
Марічка• 1 час назад
Ответ дляМайор Медуза
ну, не готовят такие обстрелы за 3 дня
все это собрать нужно, подвести, установить и т.д. и распределить по направлениям
он внушает свом долбойобам, ну и нашим, что типа мстю, а так бы не мстил, ну и вы попались
Майор Медуза• 1 час назад
Ответ дляМарічка
ну, не готовят такие обстрелы за 3 дня
Общем это детали это уже такое.. у меня кажется второй день рождения сегодня. Крыша посыпалась, мы живы.
Скоро_вчера• 1 час назад
пишут что пожежа в Урядовом квартале.
горит возможно ВР.
lilul990• 14 минут назад
Ответ дляМарічка
ну, не готовят такие обстрелы за 3 дня
Майор Медуза• 12 минут назад
Потратил за ночку около 300–350 миллионов долларов чисто покошмарить киевлян.