Попельшка• 1 час назад
Киянки-театралочки, вам питання.
Помічала, що відміняють вистави і оголошують день жалоби зазвичай наступного дня, а не в день після обстрілу.
Як думаєте, сьогодні в Лесі Українки вистава відбудеться?
На телефонах, звісно, нікого нема, на сайті в новинах оголошення на даний момент також.
Попельшка
• 1 час назад
Ответ дляЗабагаловка
Хлеба и зрелищ требуется...
У вас цю потребу закриває порадниця.
Точная копия плова• 1 час назад
Ми ходили в опери та балету після обстрілу, не відміняли, лише в тривогу зупиняли і йшли в укриття, а після відбою продовження
МамОмужа• 59 минут назад
Позвоните администратору после 12 где-то или позже. Все отсыпаются после бессонной ночи
Ms. Android• 26 минут назад
День жалобы обычно на следующий день после обстрела с большими жертвами, поэтому представления отменяют на следующий день, а не в день обстрела
В моїй хаті моя правда• 21 минуту назад
Знайдіть номер і уточніть. Якщо приміщення не ушкоджень, то велика ймовірність що буде