Чемодан-Вокзал-Майами• 56 минут назад

Що чули про нові тарифи на електроенергію

по факту як це вдарить по платіжках?
Умничка-помощничка• 52 минуты назад
Ніби ж мараторій на підвищення цін під час війни для населення

культУра• 49 минут назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Память вообще отшибло?
Мафиозная• 41 минуту назад
До 31 жовтня 2026 по 4.32
Повелитель бітка• 41 минуту назад
У нас уже начали играть со светом в Одессе, боюсь, что летом опять будут отключения(
Мафиозная• 40 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Хто, кацапи?
пицунда• 40 минут назад
у меня в 2 раза подорожал мусор не оплатила...может ошиблись
Секретница• 35 минут назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Мораторий на паузе

Секретница• 33 минуты назад
Ответ дляПовелитель бітка
Вполне возможно. Но население все выдержит, не сомневайтесь. Завершать эксперимент еще рано, партнеры говорят, что нужно продолжать.
Гага Газу• 31 минуту назад
Ответ длякультУра
Память вообще отшибло?
Не мешайте зрительнице телемарафона жить в иллюзиях.
Само_достаточная• 30 минут назад
Ответ дляСекретница
А ти вже з плакатом на майдані?
Секретница• 30 минут назад
Ответ дляСамо_достаточная
А ти вже з плакатом на майдані?
А ми вже перейшли з вами на ’ти’?
Само_достаточная• 28 минут назад
Ответ дляСекретница
А ми вже перейшли з вами на ’ти’?
Таки ні. То ж нічого тут методичку переписувати
Повелитель бітка• 26 минут назад
Ответ дляСекретница
Дело в том что писали ещё зимой, что будут отключения света летом. Это так тяжело, во всех магазинах несвежие продукты, несмотря на генераторы, жара, без кондиционера, ещё и пешком подниматься на 8 этаж. А кто с детьми, старики или выше этаж, то совсем печально.
Карусель-весель• 24 минуты назад
Ответ дляПовелитель бітка
В смысле ’играть’? Я тоже из Одессы, пришла сегодня платежка чуть не в 2 раза больше- вы это имеете в виду?
УжеВотДа• 19 минут назад
а в нас водоканал хоче воду в три рази підняти....
Секретница• 18 минут назад
Ответ дляСамо_достаточная
Яку саме методичку? Як нас все добре, ми налаштовані рішуче, продовжуватимемо стільки, скільки скажуть партнери? Так мені воно і нафіг не потрібне, я ж не біля корита.
Умничка-помощничка• 18 минут назад
Ответ длякультУра
Память вообще отшибло?
Навіть не шкода що такому хамлу підвищать ціни
Умничка-помощничка• 18 минут назад
Ответ дляГага Газу
І вам нових тарифів
Секретница• 17 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Попросіть у партнерів та кварталу завершити експеримент, скажіть, що вам погано і ви не вірите у його позитивний результат. Думаю, вам відмовлять.

Умничка-помощничка• 17 минут назад
Ответ дляСекретница
А ваш пу що каже ?
Секретница• 15 минут назад
Гидкий прийом у дискусії, на рівні Маньки, свідчить про відсутність аргументів. Нашого ’пу’ звуть Володимир Олександрович Зеленський
Умничка-помощничка• 13 минут назад
Ответ дляСекретница
Ого , психічні порушення
Єдина нація яка вбиває українців називається росіяни на чолі з пу
Але методички кажуть інше ? І не платять ?
Секретница• 9 минут назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Ого , психічні порушення
Росіяни вбивають українців, потроху перетираючи наждаком. Партнери, руками кварталу, притискають до цього наждаку пересічних, не даючи вислизнути. Ті, хто присмокталися до нових фінансових потоків, підтримують квартал. Дегенеративну манеру ведення дискусії, у стилі ’кокошник’, ’матрьошки’, ’методички’, ’лахта’, ’медведчуківська ботня’ залиште для Мані.
Заместитель Анонима• 3 минуты назад
Ответ дляСекретница
Так и зп будут поднимать
Секретница• 2 минуты назад
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так и зп будут поднимать
Все будет хорошо. Не сомневайтесь.