Чемодан-Вокзал-Майами• 54 минуты назад
Що чули про нові тарифи на електроенергію
по факту як це вдарить по платіжках?
Умничка-помощничка• 50 минут назад
Ніби ж мараторій на підвищення цін під час війни для населення
культУра• 47 минут назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Память вообще отшибло?
Повелитель бітка• 39 минут назад
У нас уже начали играть со светом в Одессе, боюсь, что летом опять будут отключения(
Мафиозная• 38 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Хто, кацапи?
Секретница• 33 минуты назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Мораторий на паузе
Секретница• 31 минуту назад
Ответ дляПовелитель бітка
Вполне возможно. Но население все выдержит, не сомневайтесь. Завершать эксперимент еще рано, партнеры говорят, что нужно продолжать.
Гага Газу• 29 минут назад
Ответ длякультУра
Память вообще отшибло?
Не мешайте зрительнице телемарафона жить в иллюзиях.
Само_достаточная• 28 минут назад
Ответ дляСекретница
А ти вже з плакатом на майдані?
Секретница• 28 минут назад
Ответ дляСамо_достаточная
А ти вже з плакатом на майдані?
А ми вже перейшли з вами на ’ти’?
Само_достаточная• 26 минут назад
Ответ дляСекретница
А ми вже перейшли з вами на ’ти’?
Таки ні. То ж нічого тут методичку переписувати
Повелитель бітка• 24 минуты назад
Ответ дляСекретница
Дело в том что писали ещё зимой, что будут отключения света летом. Это так тяжело, во всех магазинах несвежие продукты, несмотря на генераторы, жара, без кондиционера, ещё и пешком подниматься на 8 этаж. А кто с детьми, старики или выше этаж, то совсем печально.
Карусель-весель• 22 минуты назад
Ответ дляПовелитель бітка
В смысле ’играть’? Я тоже из Одессы, пришла сегодня платежка чуть не в 2 раза больше- вы это имеете в виду?
Секретница• 16 минут назад
Ответ дляСамо_достаточная
Яку саме методичку? Як нас все добре, ми налаштовані рішуче, продовжуватимемо стільки, скільки скажуть партнери? Так мені воно і нафіг не потрібне, я ж не біля корита.
Умничка-помощничка• 16 минут назад
Ответ длякультУра
Память вообще отшибло?
Умничка-помощничка• 16 минут назад
Ответ дляГага Газу
І вам нових тарифів
Секретница• 15 минут назад
Ответ дляПовелитель бітка
Попросіть у партнерів та кварталу завершити експеримент, скажіть, що вам погано і ви не вірите у його позитивний результат. Думаю, вам відмовлять.
Умничка-помощничка• 15 минут назад
Ответ дляСекретница
А ваш пу що каже ?
Секретница• 13 минут назад
Гидкий прийом у дискусії, на рівні Маньки, свідчить про відсутність аргументів. Нашого ’пу’ звуть Володимир Олександрович Зеленський
Умничка-помощничка• 11 минут назад
Ответ дляСекретница
Ого , психічні порушення
Єдина нація яка вбиває українців називається росіяни на чолі з пу
Але методички кажуть інше ? І не платять ?
Секретница• 7 минут назад
Ответ дляУмничка-помощничка
Ого , психічні порушення
Росіяни вбивають українців, потроху перетираючи наждаком. Партнери, руками кварталу, притискають до цього наждаку пересічних, не даючи вислизнути. Ті, хто присмокталися до нових фінансових потоків, підтримують квартал. Дегенеративну манеру ведення дискусії, у стилі ’кокошник’, ’матрьошки’, ’методички’, ’лахта’, ’медведчуківська ботня’ залиште для Мані.
Заместитель Анонима• 1 минуту назад
Ответ дляСекретница
Так и зп будут поднимать
Секретница• только что
Ответ дляЗаместитель Анонима
Так и зп будут поднимать
Все будет хорошо. Не сомневайтесь.